návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

DRSNÉ VIDEO: Youtuberky Carrie Kirsten a Týnuš Třešničková se nahé popraly v bahně! Chtěly tak přispět na charitu (apríl)

Když se youtuberky rozhodnou prát za dobrou věc.
Vydáno: 01.04.2018
Bitka Carrie a Týnuš 1
Autor: youtube.com Bitka Carrie a Týnuš 1

Zatímco většina národa slaví Velikonoce, fanoušci divokých youtuberek Carrie Kirsten a Týnuš Třešničkové mají předčasné Vánoce. Mladé (a předpokládáme značně opilé) dívky se v noci ze soboty na neděli rozhodly, že už je nebaví, jak všechny dobré skutky vyžírá populární Kovy, ovládlo je svědomí, a tak se společně rozhodly uspořádat charitativní zápas v bahně. Ano.

Časně z rána si pronajaly menší sportovní areál v Praze, přistavily si bazén, napustili ho bahnem, svolaly své fanoušky, následně se svlékly a daly se do toho. Jejich soukromý zápas trval zhruba necelých pět minut a byť v areálu byl zákaz používání mobilních telefonů, jednomu z fanoušků se povedlo tajně pořídit krátký záznam.

Vítězkou se stala nepřekvapivě Týnuš, spekuluje se však, že při boji mírně podváděla a svými dlouhými nehty donutila soupeřku k tomu, aby se vzdala. Pro organizaci Člověk v tísni nakonec vytěžily několik tisíc korun, žádná částka ale v takovém případě není dost velká, pokud byste tedy chtěli sami přispět, můžete tak učinit pod tímto odkazem.

Na video se můžete podívat přímo tady:

 

Článek je zařazen v: Carrie Kirsten , Týnuš Třešničková , youtuberky , hádka , Sexy , Instagram , zápas v bahně

reklama