návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

FOTO: Popálená Týnuš Třešničková ukázala svou nejvíc SEXY fotku v plavkách! Jak teď vypadají její prsa?

Youtuberka Týnuš Třešničková poprvé od nehody ukázala svá prsa ve dvojdílných plavkách.
Vydáno: 31.07.2020, rd
Týnuš ve dvoudílných plavkách 2
Autor: Instagram.com Týnuš ve dvoudílných plavkách 2

Jak youtuberka Týnuš Třešničková ve svém instagramovém příspěvku sama píše, ani ona nevěřila, že si na sebe v nejbližší době někdy vezme dvoudílné plavky. Důvodem je pochopitelně nehoda v Turecku, po které youtuberka skončila s vážnými popáleninami několik měsíců v nemocnici.

Po svém návratu do Česka se nicméně rozhodně nezačala schovávat, naopak – youtuberka začala ostatní dívky inspirovat k tomu, aby se měly rády takové, jaké jsou. To z ní udělalo v této oblasti poměrně silný hlas a svoji předchozí kariéru make-up blogerky a youtuberky, která točila spíš povrchnější videa, najednou obohatila o podstatně zajímavější směr.

Týnuš ve dvoudílných plavkách 1
Autor: Instagram.com Týnuš ve dvoudílných plavkách 1


Nyní ale youtuberka konečně došla do bodu, kdy se nestydí ukázat své tělo v plné kráse. A byť se určitě najdou tací, kteří jí budou nadávat či urážet, nás naopak mile překvapila. Youtuberce to v plavkách pořád zatraceně sekne, její silikony zdá se jsou naprosto v pořádku a ony pozůstatky z nehody, které jsou kolem dekoltu vidět, jí akorát dodávají na unikátnosti. Takže hlavu vzhůru a za nás klidně může modelovat dvoudílné plavky celý zbytek léta.

Týnuš Třešničková a její umělá prsa.

VIDEO: Přiznání Týnuš Třešničkové! Má youtuberka po popálení pořád umělá prsa?

Týnuš Třešničková

VIDEO: Popálená Týnuš Třešničková prozradila, na jaké plastické operace se chystá. Bude někdy vypadat jako dřív?

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , plavky , popáleniny , prsa , tělo , silikony , Instagram , nehoda

reklama