návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Manželka Psychopata Bejra chce být youtuberskou hvězdou. Lidé jí ale nadávají a je jim pro smích

Tak tohle chce pořádnou odvahu. Manželka Aleše Bejra si založila YouTube kanál a teď se snaží prorazit jako hvězda. Místo úspěchu se ale setkala s ostrými reakcemi.
Vydáno: 05.12.2018
Angi se snaží prorazit, vyjde to?
Autor: facebook.com/psychopatbejr Angi se snaží prorazit, vyjde to?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To, že si Aleš Bejr kariéru na YouTube vydobyl jen díky bezdomovcům, je obecně známý fakt. Kdyby nebylo osudů lidí na ulici, nikdy by neprorazil. Jakmile na videu není populární hvězda bezdomovecké reality show Majsner, Bejr každého akorát štve. Navíc si v Pardubicích a širém okolí doslova ušil z ostudy kabát.

Teď ale ucítila šanci na úspěch Bejrova manželka Angi. Nikdy to nevypadalo, že by chtěla sama natáčet. Nakonec ale kanál rozjela a v komentářích už má první hejty. Není se čemu divit, když jí dělá problémy říct plynule jedinou větu a navíc jí do toho Bejr neustále "kecá". 

 „Angi, jestli chceš mít aspoň trochu úspěch, jsou důležité 3 body. Odstraň z názvu kanálu jméno Bejrová. Zakaž tomu blbovi, aby ti lezl do videí. Rozhodně si nikdy nenechávej od něj radit,“ píše jeden z komentujících. „Tobě víc sluší, když jsi nakapičkovaná a s cigárkem v pusince,“ píše další. Chce tak poukázat na to, že Angi momentálně sleduje banda nadržených puberťáků, ale menšina žen.

 

 

Celé to vypadá jako vtip od Bejra, který už neví, jak na sebe upozornit víc. Angi by se měla rychle vzpamatovat a uvědomit si, že tohle opravdu nemá zapotřebí.

Článek je zařazen v: angi bejrová , Psychopat Bejr , bejr