Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Youtubeři

Pstruh je oficiálně prvním odsouzeným youtuberem v Česku! Jaký trest si za sprosté urážky odnesl?

Soud mu zrušil původní podmínku. Skončí snad nakonec ve vězení?
Vydáno: 01.06.2017
Jaký dostal youtuber trest?

Youtuber Pstruh, vlastním jménem Petr Jelínek, patří mezi nejznámější internetové hejtry, který ve svých drsných reakčních videích útočí prakticky na kohokoliv a nebojí se sprostých výrazů. Na jedno ze svých starších videí ovšem nyní doplatil.

V úterý se totiž konalo druhé soudní líčení ohledně jeho urážek na adresu Petry Yamuny Wolf. Ta v rámci své psychologické poradny provozuje i tzv. vaginální terapie, a právě kvůli tomu se stala Pstruhovým terčem. Jelínek na její adresu natočil opravdu extrémně sprosté video, v němž ženu mimo jiné označil za "z*urvenou zlodějku", jelikož její služby považuje za předražené. Za svá slova ovšem krutě zaplatil a v březnu od Obecního soudu v Jihlavě odešel s trestem šesti měsíců vězení s podmínkou na jeden rok. Youtuber s verdiktem nesouhlasil a doufal, že mu odvolání pomůže. To se ovšem spletl. Také Krajský soud v Brně ho totiž toto úterý opět uznal vinným za trestný čin výtržnictví.

Soudkyně mu ovšem trest přece jen zmírnila a místo podmínky mu udělila 120 hodin prospěšných prací. Každá neodpracovaná hodina mu pak podle soudkyně vynese jeden den vězení. Soud původně dokonce uvažoval, že youtubera kvůli jeho přiznání viny a dosavadní trestní bezúhonnosti nepotrestá. Jelikož si však Pstruh stále stojí za svými slovy a ženu údajně i nadále uráží, musela přikročit k tomuto kroku. Rozsudek je pravomocný.

Skončí youtuber ve vězení?

Šok! Youtuber Pstruh skončil kvůli nadávkám u soudu a vyslechl si krutý trest! Skončí ve vězení?

Obě strany si mohou podat dovolání k Nejvyššímu soudu v Brně, tento krok by ale neměl odkladný účinek na daný trest. Pstruh je tak vlastně prvním oficiálně odsouzeným youtuberem v Česku, i když odvolání skutečně zvažuje. Zároveň uvažuje, že na Petru Yamunu Wolf podá trestní oznámení za údajné nelegální provozování její činnosti.

Ani ona však ještě nehodlá se sporem skončit. Podle informací jihlavské Deníku měla prý podat na Pstruha další trestní oznámení kvůli stálému poškozování její osoby. Navíc nadále požaduje od Pstruha odškodné ve výši 100 tisíc korun. Prohlašuje pak, že kromě ztráty klientů měly jeho útoky dopad i na její partnerský život a na Pstruha svádí i smrt svého kocoura! Ten údajně nasál všechen okolní stres a negativní energii a na následky toho zemřel. I přes Pstruhův trest tak takhle kauze nejspíš opravdu jen tak neskončí.

Peeetaaa a Pstruh útočí.

Pstruh a PeeetaaaTV drsně útočí na Datla! Může snad za jeho finanční krizi utajovaný soud?

Útok na Ikara.

VIDEO: Blíží se další youtuberská bitka? Pstruh drsně napadl Ikara a označil ho za pedofila. Skončí kvůli tomu opět u soudu?

Reklama
Článek je zařazen v: soud, urážky, veřejně prospěšné práce, youtuber Pstruh, podmínka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama