Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

Tohle už je moc! Youtubeři TVTwixx a MikeJePan zastavili dopravu a způsobili obří kolonu! Proč to udělali?

Tohle jim vážně přijde vtipné?
Vydáno: 22.03.2017
Youtubeři vytvořili kolonu.

Internetoví provokatéři z partičky TVTwixx a postrach městských policistů MikeJePan si prostě nedají pokoj a přicházejí s dalším skandálním videem, nad kterým zůstává rozum stát. Společně se svým kamarádem, youtuberem Tomášem Lukášem, si zahráli stolní hru Krycí jména. Na poraženého pak čekala šílená challenge. Zastavit pomocí zábran pražskou dopravu!

Článek

Danny z TVTwixx a spol. však nakonec šli tuto šílenost splnit společně a Mike je přitom pobaveně natáčel. Youtubeři tak v přestrojení postavili závory před jednu z rušných křižovatek a poté rychle odešli. Pobaveně se pak dívali na obří kolonu, která se na místě vytvořila.

Vážně jim ale tohle přijde ještě v pořádku? Co když by místem potřebovala projet sanitka a nemohla se kvůli nim dostat dále? Youtuberská partička by se nad svými vtípky měla příště přece jen více zamyslet. Nebo vám toto video přijde zábavné?

 

 

Youtubeři z TVTwixx opět provokují

Drzost youtuberů z TVTwixx přesáhla všech mezí! Podívejte se, jak v noci SCHVÁLNĚ zdržovali policii od výkonu práce!

 

Článek

Reklama
Článek je zařazen v: youtubeři, TVTwixx, MikeJePan, kolona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama