Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Provokatér MikeJePan nazpíval brutální vánoční song! V klipu souloží s přítelkyní a močí na policejní majetek!

Děti, tohle není ten správný vzor.
Vydáno: 26.11.2017
Nejsmutnější klip roku?

Youtuber, zlaté dítě a člověk bez špetky vychování MikeJePan letos prožije opravdu krásné Vánoce. Nazpíval totiž „oficiální hymnu Vánoc 2017“, pro kterou natočil zároveň i hudební klip a jak sami uvidíte, ten je řemeslně naprosto precizní. Spolu s chytlavou melodií se tak písnička zaručeně stane do pár dní hitem sociálních sítí, díky čemuž si Mike zase o pár měsíců prodlouží kariéru „baviče“. Proč je to špatně?

Když odhlédneme od Mikovi minulosti, je potřeba si uvědomit, že velkou část jeho fanoušků tvoří děti. A není horší vzor než ten, který úmyslně páchá trestné činy, ohrožuje svým chováním ostatní, a nakonec se ještě chová k dívkám jako hulvát. Ne, tohle děti opravdu vidět nepotřebovaly. Takové chování by se nemělo oslavovat, neměl by na něm stát celý marketing a rozhodně by se nemělo spojovat s Vánoci. Žijeme ve smutné době a MikeJePan opět jednou dokázal, že je jedním z těch nejomezenějších youtuberů současnosti.

Přijde vám tohle ještě vtipné?

VIDEO: MikeJePan klesl na dno! Opilý youtuber ničil policejní auta a dělal si trapnou srandu z měšťáků. Hrozí mu vězení?

Reklama
Článek je zařazen v: Vánoce, děti, soulož, klip, song, youtuber, MikeJePan, vzor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama