reklama

reklama

Blíží se konec českých youtuberů?

VIDEO: Šok! Blíží se konec českých youtuberů? Internetové hvězdy se bouří proti YouTube a jedna z nich končí! Proč?

Publikováno: 12.12.2016
Které známé internetové tváře už na YouTube možná nikdy neuvidíme?

reklama

Celosvětová youtuberská scéna zažívá nebývale horké chvilky. Jejich chlebodárce, věhlasný YouTube, totiž v posledních týdnech razantně pozměnil algoritmy a nic zde prakticky není jako dřív. Stránka totiž upravila své podmínky a momentálně se chová dosti podivně. V trendy videích upozaďuje jednotlivé osobnosti, panuje zmatek v odběrech uživatelů a nejvíce na tom tratí právě youtubeři. Na situaci si minulý týden hlasitě stěžoval i samotný PewDiePie, který dokonce zrušil jeden ze svých vedlejších kanálů. Situace se ovšem začíná dotýkat i mnoha českých a slovenských youtuberů.

Misha ovládl český Youtube.

VIDEO: Tohle je nejsledovanější video českého YouTube roku 2016! Vyhrál Misha, nebo PPAP?

Nad vážným stavem tak například začínají zoufat youtubeři Ati, Johnny Valda či Slovák Menameselassie. Ti všichni si stěžují na zmatenou situaci i na fakt, že kvůli YouTube jim najednou rapidně klesá počet zhlédnutí i odběratelů. Všichni si jsou pak jistí tím, že za rapidním poklesem sledovanosti nestojí jejich tvorba, ale právě internetové stránky. Obavy českých internetových jsou čím dál větší, jejich znepokojivých reakcí přibývá, a někteří se dokonce obávají o svou youtuberskou budoucnost.

To je případ známého Johnnyho Valdy, jenž je aktuální situací natolik znechucen, že nemá kvůli malé sledovanosti vůbec náladu točit. Momentálně tak na YouTube tak trochu končí a dává si minimálně pár týdnů pauzu. Jedná se o zbytečnou hysterii, nebo se opravdu zlatá éra youtuberů blíží ke svému konci? To možná uvidíme už v nadcházejících měsících.

VIDEO: Konec českých youtuberů?

 

Clone of VIDEO: Konec českých youtuberů? 2

 

Youtubeři natočili vánoční song.

VIDEO: Gabrielle Hecl útočí s vánočním songem plným slavných youtuberů! Je lepší než loňský slaďák Teri Blitzen?

Prospěla jí změna?

VIDEO: Emařka se proměnila v Barbie! Jak anorektické youtuberce sluší růžová? Tahle proměna je opravdu bizár...

reklama