Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Teri se vrací na YouTube! V novém videu odhaluje, proč smazala staré vlogy, a co bude dělat teď!

Teri je zpátky a v novém videu fanoušky seznamuje se svými plány do budoucna.
Vydáno: 02.10.2017
Tereza Hodanová

Zatímco někteří youtubeři si zakládají na tom, aby pro své fanoušky vyráběli obsah pravidelně, Teri tohle nezajímá. Zhlédnutí ani peníze už podle svých slov nepotřebuje a videa chce točit především kvůli sobě. Alespoň to mohli fanoušci vyčíst z jejího nejnovějšího videa.

Teri smazala svá nejslavnější videa.

GALERIE: Teri Blitzen končí?! Slavná youtuberka smazala svá nejslavnější videa a chystá šokující změnu. Proč to udělala?

Ve videu nazvaném „What now?!“ Teri vysvětluje zkrácení své přezdívky, smazání svých starých vlogů a taky odhaluje své plány do budoucna. Více holčičích videí, videí zaměřených na téma selflove a taky spuštění vlastní módní značky. Co už naopak youtuberka dělat nebude, jsou videa realita vs. film, která patřila mezi jejími fanoušky k těm nejpopulárnějším. Jinými slovy, zase se tolik nemění, jenom ubylo toho zábavného a nahradila to ještě sebestřednější Teri. Skvělá změna.

 

Mohlo by vás zajímat:

Reklama
Článek je zařazen v: návrat, Teri Blitzen, YouTube, fanoušci, videa, nová image, selflove, videa v angličtině
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama