návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Teri se vrací na YouTube! V novém videu odhaluje, proč smazala staré vlogy, a co bude dělat teď!

Teri je zpátky a v novém videu fanoušky seznamuje se svými plány do budoucna.
Vydáno: 02.10.2017
Tereza Hodanová
Tereza Hodanová Autor: Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zatímco někteří youtubeři si zakládají na tom, aby pro své fanoušky vyráběli obsah pravidelně, Teri tohle nezajímá. Zhlédnutí ani peníze už podle svých slov nepotřebuje a videa chce točit především kvůli sobě. Alespoň to mohli fanoušci vyčíst z jejího nejnovějšího videa.

Teri smazala svá nejslavnější videa.

GALERIE: Teri Blitzen končí?! Slavná youtuberka smazala svá nejslavnější videa a chystá šokující změnu. Proč to udělala?

Ve videu nazvaném „What now?!“ Teri vysvětluje zkrácení své přezdívky, smazání svých starých vlogů a taky odhaluje své plány do budoucna. Více holčičích videí, videí zaměřených na téma selflove a taky spuštění vlastní módní značky. Co už naopak youtuberka dělat nebude, jsou videa realita vs. film, která patřila mezi jejími fanoušky k těm nejpopulárnějším. Jinými slovy, zase se tolik nemění, jenom ubylo toho zábavného a nahradila to ještě sebestřednější Teri. Skvělá změna.

 

Mohlo by vás zajímat:

Článek je zařazen v: návrat , Teri Blitzen , YouTube , fanoušci , videa , nová image , selflove , videa v angličtině