Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: Trapný prank MikeJePan! V převleku policisty drsně unesl youtubera Freescoota! Vážně mu to máme věřit?

Našel známý provokatér ve svých rádoby vtipných videích nové dno?
Vydáno: 20.02.2017
Vážně mu tohle máme věřit?

Populární postrach městských policistů MikeJePan poslední týdny vymýšlí zejména drsné a rádoby vtipné pranky na kámoše a youtubera Freescoota, o jejichž pravosti a autentičnosti se dá ovšem velmi spekulovat. Se svým nejnovějším kouskem se ale Mike opět “překonal“.

Vymyslel totiž vtipek, v němž převlečený za policistu vtrhl do youtuberova bytu, kde ho zatkl a unesl kvůli kauze okolo BMW Invelt a Carrie Kirsten. Poté Freescoota posadil do auta a vysadil ho polonahého u nedalekého pole. Youtuberova naštvaná reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Jak tento experiment dopadl?

VIDEO: Youtuber se převlékl za muslima a provokoval v ulicích. Zasáhla policie i armáda! Stojí za šíleným prankem MikeJePan?

Jenže i když se Mike zase snaží tvářit, že jde o drsný a povedený prank, jedná se podle všeho o jasný podvod a domluvenou estrádu. Nebo je Freescoot vážně tak málo bystrý, že celou dobu nepozná Mikeův hlas? Také výzbroj “policistů“ či fakt, že při zatýkání vůbec nepoužijí pouta, o lecčem vypovídají.

Jeho prank je zkrátka plný chyb a hraničí s amatérismem. Není divu, že tentokrát mu na to nenaletěla ani většina fanoušků, kteří na jeho adresu pod videem nešetří kritikou. Tohle se vážně nepovedlo.

Je tohle ještě vtipné?

VIDEO: Tohle už přehnali! Youtubeři TVTwixx a MikeJePan napadli Freescoota dýmovnicí. Málem mu podpálili pokoj!

Půjde známý youtuber nakonec do vězení?

MikeJePan skončil u soudu! Jak dopadlo jeho odvolání proti 4 měsícům ve vězení? Skončí nakonec za mřížemi?

Reklama
Článek je zařazen v: policie, únos, prank, MikeJePan, Freescoot
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama