návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtuber Aik brutálně útočí na bejvalku Johanku! Po rozchodu zveřejňuje její NAHÉ fotky. Má to ale háček… (apríl)

Drsná hádka mezi bývalým youtuberským párem vrcholí! Opravdu Aik světu ukázal její nahé snímky?
Vydáno: 01.04.2018
Aik a Johanka - odhalení
Autor: Aik a Johanka Aik a Johanka - odhalení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Youtuberským světem už pár dní hýbe nečekaný rozpad páru Aik a Johanka. A dvojice, kterou mnozí považovali za nejstabilnější v českém youtuberském rybníčku, si od té doby opravdu nic nedaruje a jde drsně do sebe. Aik Murczechy nejdříve opilý na streamu obvinil svou bývalou z nevěry. Johanka nám ovšem poté v exkluzivním rozhovoru prozradila, že všechno bylo naprosto jinak, svému příteli nevěrná nebyla a s jejich kamarádem pouze připravovala její nový song.

A když včera svůj šílený song Dělám si to sama konečně vydala, bylo jasné, že se jedná také o drsný vzkaz Aikovi a ostatním chlapům, že je prostě nepotřebuje. Jenže youtuber se rozhodl nenechat to jen tak a přechází do drsného protiútoku.

Naštvaný Aik už se totiž nemohl koukat na kroky jeho bývalky, a tak přichází s hodně nevídanou odvetou. Ve svém nejnovějším videu totiž hrozí tím, že světu ukáže její nahé fotky! Opravdu je Aik něčeho takového schopen a ukáže sexy youtuberku v celé její kráse? Nebo vás ve videu snad čeká menší překvapení? No, podívejte se sami, jak to celé doopravdy je.

 

 

Johanka a její nový hudební single

VIDEO: Sexy svobodná youtuberka Johanka vydala nový single! Zpívá v něm, jak si to dělá sama

Youtube news - rozhovor s Johankou

YouTube News: Exkluzivní zpověď youtuberky Johanky o jejím rozchodu. Aik je podle ní idiot! Vážně mu byla nevěrná?

Článek je zařazen v: Aik a Johanka , Aik Murczechy , Johanka Čunková , rozchod , youtubeři , apríl , nahé fotky