návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

YouTube Talks (1): Exkluzivní rozhovor s Vláďou! Kdy se ocitl na psychickém dně, a který youtuber ho nejvíc se*e?

Slavný youtuber Vláďa se v exkluzivním rozhovoru rozpovídal o své minulosti, rodině, boxu a životní proměně. Co všechno na sebe práskl?
Vydáno: 23.05.2019
YouTube Talks - Rozhovor s Vláďou 1
Autor: archiv FTV Prima YouTube Talks - Rozhovor s Vláďou 1

V našem novém pořadu YouTube Talks vám budeme pravidelně přinášet rozhovory se zajímavými osobnostmi ze světa internetu a zejména české youtuberské scény. A hned na začátek jsme si pro vás připravili dosti zvučného hosta, oblíbeného Vláďu, jenž patří mezi nejsledovanější youtubery současnosti.

V našem rozhovoru ho pak poznáte možná i z jiné stránky, než jste z jeho šílených a reakčních videí zvyklí. Popovídali jsme si s ním o boxu, názoru na další youtubery či o jeho dětství a rodině. Slavný youtuber se pak velmi rozpovídal o životní proměně, kterou v poslední době prošel, a otevřeně se nám se svěřil o jednom ze svých nejhorších životních období. S čím se musel ve svém životě potýkat? A jak na něj dopadá natáčení jeho populárních reakčních videí? To se dozvíte v YouTube Talks!

YouTube Talks - Vláďa
YouTube Talks - Rozhovor s Vláďou
VladaVideos

VIDEO: Vláďa natočil trefnou parodii na rapující youtubery. Koho vám připomíná nejvíc?

Vláďa hejtuje musery. 1

VIDEO: Youtuber Vláďa drsně útočí na Mínu a populární musery! Jsou podle něj špína a točí sra*cky!

Článek je zařazen v: YouTube Talks , rozhovor , youtuber , vladimír kadlec , zpověď , box , vláda

reklama