návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

YouTube Talks: Porty promluvil o své největší osobní krizi! Jak moc se známý youtuber kvůli ní změnil?

Ve své nové písni Ztracím rapuje youtuber Porty o těžkém období svého života. Jak moc ho to změnilo?
Vydáno: 09.09.2019
YouTube Talks - Porty
Autor: archiv FTV Prima YouTube Talks - Porty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máme tu další díl pořadu YouTube Talks, do něhož si zveme zajímavé osobnosti z youtuberského světa a vyzpovídáme je na řadu osobních témat. Tentokrát přijal naše pozvání youtuber a rapper Porty, který se může pochlubit více než 460 tisíci odběrateli. A také s ním došlo na poněkud osobnější záležitosti.

Nedávno totiž vydal svůj nejosobnější song Ztrácím, v němž rapuje o velké krizi, během níž ztratil spoustu přátel a velmi ho toto období změnilo. A přesně na toto téma samozřejmě došlo. Jak moc se změnil? Je teď už konečně šťastný? To vše se dozvíte v novém dílu YouTube Talks! Dále pak došlo také na otázku, proč hra Minecraft stále zůstává tak velkým fenoménem, a Porty se pak rozpovídal i o svém účinkování na KAMIQ YOU FESTu. No, podívejte se sami.

YouTube Talks - Rozhovor s Portym
YouTube Talks - Rozhovor s Portym
YouTube Talks - Bára Votíková

YouTube Talks: Youtuberka Bára Votíková řekla pravdu o své sexuální orientaci! Jak těžké bylo přiznat, že není na kluky?

YouTube Talks - Rozhovor s Vláďou 1

YouTube Talks (1): Exkluzivní rozhovor s Vláďou! Kdy se ocitl na psychickém dně, a který youtuber ho nejvíc se*e?

Článek je zařazen v: Porty , youtuber , rozhovor , YouTube Talks , Kamiq You Fest , song , Ztrácím , rap , Český slavík , jméno , zpověď , osobní krize