reklama

reklama

Populární mladá youtuberka a jedna z nejznámějších českých tiktokerek. Věnuje se také zpěvu a tanci.
nejnovější video kanálu
Annie Camel

Anna Marie Veselá alias Annie Camel je známou mladou youtuberkou a zároveň jednou z nejpopulárnějších tiktokerek u nás. Narodila se 21. března 2004 v Brně. Má dva mladší brášky, Jendu a Lukáše, kteří se občas objevují i v jejích videích. Svůj youtuberský kanál Annie Camel založila v listopadu 2015, kdy sdílela i své první video. Bylo jí tehdy pouhých 11 let.

Annie si však mezi mladými holčičkami brzy získala velkou popularitu. Natáčí klasická dívčí témata včetně haulů, vlogů či vyprávění o svém životě. Ve správnou chvíli se navíc chytla také na rozjíždějící se sociální síti TikTok, kde sdílí vtipná videa, povídání či tanečky. Na TikToku se tak nyní řadí mezi největší české hvězdičky a na podzim roku 2020 tu má již přes 450 tisíc sledujících.

Annie miluje tanec, jemuž se věnuje nejen na TikToku, ale také na svých vystoupeních. Zároveň se snaží prosadit jako zpěvačka. Se svou kamarádkou tak např. nahrála song Sama to znáš, který se stal slušným virálním hitem a na YouTube měl brzy přes milión zhlédnutí. Mezi fanoušky je známá tím, že často mění svou barvu vlasů. Na podzim 2020 má na YouTube přes 210 tisíc odběratelů.

Rozbalit text Sbalit text

reklama