Youtubeři

Dominika Myslivcová

Známá a kontroverzní hvězda českých sociálních sítí Dominika Myslivcová se narodila 6. září 1994 v Ostravě ve znamení Panny. Už řadu let je v tuzemských médiích a bulvárech populární jako blogerka, modelka i příležitostná zpěvačka, kterou lidé znají coby vždy načančanou blondýnu v růžovém outfitu, jež se za všech okolností chlubí svým luxusem. Právě díky svému vystupování si získala nejen řadu fanynek, ale také hejtrů.

Svůj první blog přitom založila už v 11 letech, její youtuberský kanál následoval v roce 2010. Na YouTube se nejvíce proslavila portugalskou verzí písně Barbie Girl, která má na YouTube přes 82 milionů zhlédnutí. Jedná se na této platformě o jeden z nejsledovanějších songů s českým interpretem. Další bizarní songy samozřejmě následovaly a virálním hitem se stal také její Pink rap. Stala se díky tomu úspěšnou youtuberkou, která má na svém kanále přes 270 tisíc odběratelů. Velkou popularitu má díky svým sexy fotkám samozřejmě také na Instagramu. V roce 2016 se snažila neúspěšně prorazit do politiky. Snaží se prosadit také jako herečka a mohli jsme ji vidět např. ve filmech Andílek na nervy, Po čem muži touží či Věčně tvá nevěrná.

Kvůli svému žití v luxusu se často stává terčem útoků a hejtři ji označují za zlatokopku. Ona se však těmto označením vždy vysmívala, své vztahy a soukromí si chrání. Od 7. března 2022 ji můžete vidět ve třetí řadě reality show LIKE HOUSE, kde o ní bude rozhodně slyšet. . „Je to neuvěřitelné! Bude to pro mě obrovská zkušenost. Mám ambici vyhrát, jsem soutěživá holka,“ řekla Myslivcová ke své účasti.