Youtubeři

7. listopadu 2022 14:19

redakce Prima Lajk

VIDEO: Sexy Dominika Myslivcová promluvila o svatbě. Proč je ráda, že se mladší sestra vdala první?

Den jak sen (5) - Dominika Myslivcová je ráda, že ji nikdo netlačí do svatby

V dnešním díle populární dokureality se objeví známá česká influencerka, která půjde za svědkyni své mladší sestry. Co si o její svatbě myslí?

Dnes večer můžete na obrazovkách televize Prima sledovat další díl oblíbeného pořadu Den jak sen, v němž nahlédnete do zákulisí plánování svateb, které není vždy úplně idylické, a zároveň prožijete se zamilovanými páry jejich den D. A jednou z hlavních tváří dnešního dílu bude i populární influencerka Dominika Myslivcová. Ta se ovšem v pořadu neobjeví v roli nevěsty, ale svědkyně!

Vdávat se totiž bude její mladší sestra Natálie, jejímž vyvoleným se stal dlouholetý partner Marek. S ním se setkala v jednom z podniků v legendární Stodolní ulici, oba ale ihned věděli, že jejich setkání bylo opravdu osudové. A to i přesto, že Natálii bylo tenkrát pouhých 19 let a maminka byla ke vztahu skeptická. „Mamince jsem volala, že jsem našla toho pravého. Bylo to osudové,“ směje se Natálka, která má se svým ženichem už tři děti.

Dominika se pak role svědkyně ujala opravdu poctivě a ze sestřiny svatby byla samozřejmě radostí bez sebe. A to i z trochu osobních důvodů. „Když jsem se dozvěděla, že se ségra vdává, tak jsem byla malinko zaražená, ale byla jsem za ni hrozně moc šťastná a říkala jsem si, konečně to přišlo,“ popisuje sexy influencerka. „Pro mě to je taky výborná zpráva, protože mě do svatby teďka nebudou nutit. Neustále jsem měla na talíři, kdy už se vdám, kdy budu mít děti. Jsem ráda, že to ségra vzala za mě,“ dodala s úsměvem Myslivcová.

Blonďatá kráska se tak do svatby nejspíš stále nehrne, a to i přesto, že je šťastně zadaná a svého tajemného přítele, podnikatele Zdeňka, před pár měsíci poprvé ukázala na veřejnosti. Jak se velkolepá svatba v pořadu Den jak sen nakonec povedla? A který hvězdný host přišel novomanželům zazpívat?

To se dozvíte v novém díle pořadu Den jak sen už dnes ve 21:30 na Primě! Oblíbenou dokureality můžete sledovat i v našem ARCHIVU.