Youtubeři

20. května 2022 16:40

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dominika Myslivcová z LIKE HOUSE 3 ukázala žhavou fotku z dovolené. Co se stalo s jejími prsy?

Kontroverzní influencerka už se zase jednou sluní v zahraničí. A zase u toho vystavuje svůj dekolt.

Populární influencerka Dominika Myslivcová ještě před pár týdny trávila veškerý čas ve vile reality show LIKE HOUSE 3. Tu ovšem pak poté plánu opustila a nyní dělá opět to, co má nejradši – užívá si luxusu a exotických dovolených, z nichž provokuje jak své fanoušky, tak hejtry. Tentokrát zavítala do Dubaje, kde se opět chlubí vyprsenými fotkami v plavkách, na nichž samozřejmě opět ukazuje i svůj sexy zadeček. Jenže opalování se jí tentokrát příliš nevyplatilo.

V InstaStories se totiž pochlubila fotkou z postele, v níž jí prsa zakrývá pouze peřinka. Dominika se tak provokativně chlubí tím, že to s opalováním na sluníčku zase jednou přehnala a koleduje si o pořádné spálení. Tedy kromě jejích prsou.

Myslivcová totiž v Dubaji evidentně opalování nahoře bez nepraktikuje, a tak její bílé bujné poprsí na opáleném těle opravdu vyniká. „Moje prsa skoro po každé dovolené svítí jako žárovky,“ komentuje Dominika vtipně své opálení. Jak je vidět, influencerka se dle všeho velkého finále LIKE HOUSE 3, které uvidíte v televizi již příští pátek, nezúčastní a dala přednost luxusní dovolené. I bez ní bude ovšem závěr reality show rozhodně stát za to!

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:20 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek
Štítky prsa LIKE HOUSE 3 dovolená Dubaj Dominika Myslivcová

Přečtěte si také