Youtubeři

25. března 2022 14:11

redakce Prima Lajk

VIDEO: Dojemné loučení s Dominikou Myslivcovou v LIKE HOUSE 3. Kdo se neubránil slzám?

LIKE HOUSE 3 (15) - Loučení s Dominikou Myslivcovou 1

Dnes opustí známou reality show LIKE HOUSE 3 její oblíbená tvář. A neobejde se to bez slz.

A je to tady. Dneškem se chýlí ke konci působení české Barbie Dominiky Myslivcové v reality show LIKE HOUSE 3. Kontroverzní influencerka opustila LIKE HOUSE 3 už minulý týden, ale televizní diváci uvidí její odchod z vily až dnes.. A ještě před tím, než ji ve vile v pondělí nahradí bývalá pornoherečka Silvia Dellai, dojde na loučení s ostatními influencery. Dominika si pro své kamarády připravila dojemné video plné vzpomínek a společných zážitků a spustila tím odchod plný slz.

Nejhůře loučení nesla spolubydlící z vily Hanka Gelnarová, s níž Dominika sdílela pokoj a holky si hodně přirostly k srdci. Ani samotná Myslivcová se pak neubránila slzám a bylo vidět, že své účasti v pořadu rozhodně nelituje. „Celá ta parta mně neskutečně přirostla k srdci. Byli to takoví moji mladší sourozenci. Budou mi hrozně chybět,“ přiznává upřímně. „Nejvíc ze všech asi Hanka, protože byla taková moje ségra. Byly jsme spolu na pokoji, jsme ze stejného města a máme podobný smysl humor. Hanka je neskutečně vtipný člověk, co řekne, to je perla. Taky se mi bude hodně stýskat po Lukášovi s Vojtou,“ uvádí Dominika.

„Doufám, že o víkendu ke mně přijdou všichni účastníci LIKE HOUSE na grilovačku a dáme si společné karaoke. Věřím, že naše přátelství neskončí mým odchodem z vily,“ doufá Dominika. Vítězství by prý ze všech nejvíce přála právě kámošce Hance. A co Dominika vzkazuje divákům Like House 3? „Děkuji všem, kteří pro mě každý den hlasovali. Je to neuvěřitelné, kolik lidí ve mě věří. Dokázali mě hned první týden v diváckém hlasování dostat na první místo. A i když neodcházím s výhrou, tak se jako vítěz cítím. Mám kolem sebe skvělé lidi, kteří mi fandí, nové přátelé a plno zážitků. A za to jsem nejvíc vděčná,“ říká.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek