Youtubeři

21. března 2022 14:00

redakce Prima Lajk

Dominika Myslivcová končí v LIKE HOUSE 3! Kdo ji nahradí?

V oblíbené reality show dochází k šokujícímu stěhování! Proč odchází Dominika Myslivcová a kdo ji vystřídá?

Zdálo se vám, že třetí řada LIKE HOUSE kromě hádky Vojty se Simonou probíhá celkem v poklidu? Tak to vás už brzy čeká pořádný šok. V pondělí 28. března totiž čeká diváky velké překvapení. Vilu plánovaně opustí kontroverzní influencerka Dominika Myslivcová, která se tak s ostatními soutěžícími rozloučí po třítýdenním pobytu. A nutno říct, že jí tamní omladina dost přirostla k srdci a její loučení se neobejde bez slz.

„Byli to takoví moji mladší sourozenci. Budou mi hrozně chybět,“ přiznává upřímně. „Nejvíc ze všech asi Hanka, protože byla taková moje ségra. Byly jsme spolu na pokoji, jsme ze stejného města a máme podobný smysl humor. Hanka je neskutečně vtipný člověk, co řekne, to je perla. Taky se mi bude hodně stýskat po Lukášovi s Vojtou,“ uvádí Dominika. Je patrné, že jí k srdci přirostli víceméně všichni.

„Doufám, že o víkendu ke mně přijdou všichni účastníci LIKE HOUSE na grilovačku a dáme si společné karaoke. Věřím, že naše přátelství neskončí mým odchodem z vily,“ doufá česká Barbie. Zároveň přiznává, že se asi bude cítit první dny doma dost osamoceně. Ve vile si zvykla na určitý režim a také na společnost ostatních účastníků i televizních kamer. Vítězství by prý ze všech nejvíce přála Hance Gelnarové.

A co Dominika vzkazuje divákům Like House 3? „Děkuji všem, kteří pro mě každý den hlasovali. Je to neuvěřitelné, kolik lidí ve mě věří. Dokázali mě hned první týden v diváckém hlasování dostat na první místo. A i když neodcházím s výhrou, tak se jako vítěz cítím. Mám kolem sebe skvělé lidi, kteří mi fandí, nové přátelé a plno zážitků. A za to jsem nejvíc vděčná,“ říká.

A kdo Dominiku ve vile nahradí? No, zdá se, že ani v tomto případě možná nebude o kontroverzi nouze. Do LIKE HOUSE 3 totiž přichází Silvia Dellai, která je známou influencerkou, DJkou, kuchařkou a snaží se prosadit ve světě bojových sportů. No, a v neposlední řadě ji budou znát také diváci hanbatých filmů pro dospělé. Silvie pak do vily přichází s velkým nadšením. „Když ke mně přišla tato nabídka, bez přemýšlení jsem řekla ANO. Moc se na pobyt ve vile těším. Jsem zvědavá, jaké to tam bude,“ říká Silvie.

Zároveň má ale i určité obavy, jak ji ostatní influenceři přijmou. Je si vědoma toho, že naskakuje do rozjetého vlaku. „Trochu se bojím toho prvního momentu, až se tam objevím. Jsem zvědavá, jak se ostatní zatváří,“ dodává. Influenceři ve vile se mají na co těšit. Dellai by pak ve vile chtěla věnovat zejména vaření. „Ráda bych zorganizovala challenge à la Prostřeno! a určitě budu ostatním ráda vařit. Miluju vaření!“ plánuje si Silvie. Vyostřených situací se prý příliš nebojí. „Jsem horká krev, ale umím se kontrolovat,“ říká o sobě.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima pornoherečka LIKE HOUSE 3 Dominika Myslivcová Silvia Dellai příchod

Přečtěte si také