Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Ranní erekce v LIKE HOUSE 3!? Čím vyděsil Luktuma ostatní influencery?

MilanR. Publikováno: 16.03.2022
Populární tiktoker ví, jak zpestřit svým spolubydlícím v reality show ráno.
Tiktoker Luktuma v LIKE HOUSE 3.
Luktuma
Lukáš Tůma, na sociálních sítích známý coby Luktuma, je populární zejména na TikToku. Je narozený... Přečíst celé

reklama

V populární reality show LIKE HOUSE 3 probíhá už druhý týden a ve vile je samozřejmě pořádně veselo. A to i po ránu, kdy musí kluci mimo jiné řešit tradiční mužské problémy v podobě ranní erekce. Platí to nejspíš aspoň v případě Lukáše Tůmy aka tiktokera Luktumy. Ten se probudil s problémem, který mu znemožnil rychle vstát z postele, což neuniklo pozornosti Sebastiana, který měl o celé situaci jasno.

Schválně kroužil okolo Lukášovy postele a neskrývaně se celou situací bavil. „Co je na tom, každý chlap zná ranní vstávání,“ bránil se Lukáš. „Svoji ranní erekci jsem tady zatím neřešil,“ svěřil se ale tiktoker později. Sebastian měl ale zapotřebí tuto situaci dál rozmazávat: „Já tyhle problémy nemám, ale Lukáš evidentně dneska ráno tento problém měl.“

Luktuma se však rozhodl, že influencerům zpestří ráno minimálně svým zpěvem. Troufl si rovnou na píseň z Ledového království. A znělo to opravdu velmi „zajímavě“. Jeho bizarní interpretace této písně doslova trhá uši. Někteří to ale vidí jinak. „Lukáš měl dneska zpívací mood, což bylo pěkné,“ vyjádřil slova chvály David. „Vždycky jsem si přál, aby mi nějaký kluk zazpíval pod oknem. Tohle sice nebylo pod oknem, ale bylo to vedle mě…“ dodal influencer. Dívčí část vily s jeho pozitivním názorem ale dvakrát nesouhlasila.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Vážně má Luktuma s Annou Šulc vážný vztah, nebo jde o krátkodobý románek?

GALERIE: TikToker Luktuma se chystá dobýt LIKE HOUSE 3! Opravdu chodí s youtuberkou Annou Šulc?

Hádka o burger v LIKE HOUSE 3. 1

VIDEO: Lži a hádky v LIKE HOUSE 3! Čím naštvala Dominika Myslivcová tiktokera Luktumu?

reklama