Youtubeři

16. března 2022 14:11

redakce Prima Lajk

VIDEO: Ranní erekce v LIKE HOUSE 3!? Čím vyděsil Luktuma ostatní influencery?

Like House 3 (8) - Luktuma zpívá

Populární tiktoker ví, jak zpestřit svým spolubydlícím v reality show ráno.

V populární reality show LIKE HOUSE 3 probíhá už druhý týden a ve vile je samozřejmě pořádně veselo. A to i po ránu, kdy musí kluci mimo jiné řešit tradiční mužské problémy v podobě ranní erekce. Platí to nejspíš aspoň v případě Lukáše Tůmy aka tiktokera Luktumy. Ten se probudil s problémem, který mu znemožnil rychle vstát z postele, což neuniklo pozornosti Sebastiana, který měl o celé situaci jasno.

Schválně kroužil okolo Lukášovy postele a neskrývaně se celou situací bavil. „Co je na tom, každý chlap zná ranní vstávání,“ bránil se Lukáš. „Svoji ranní erekci jsem tady zatím neřešil,“ svěřil se ale tiktoker později. Sebastian měl ale zapotřebí tuto situaci dál rozmazávat: „Já tyhle problémy nemám, ale Lukáš evidentně dneska ráno tento problém měl.“

Luktuma se však rozhodl, že influencerům zpestří ráno minimálně svým zpěvem. Troufl si rovnou na píseň z Ledového království. A znělo to opravdu velmi „zajímavě“. Jeho bizarní interpretace této písně doslova trhá uši. Někteří to ale vidí jinak. „Lukáš měl dneska zpívací mood, což bylo pěkné,“ vyjádřil slova chvály David. „Vždycky jsem si přál, aby mi nějaký kluk zazpíval pod oknem. Tohle sice nebylo pod oknem, ale bylo to vedle mě…“ dodal influencer. Dívčí část vily s jeho pozitivním názorem ale dvakrát nesouhlasila.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.