Youtubeři

10. března 2022 15:20

redakce Prima Lajk

VIDEO: Lži a hádky v LIKE HOUSE 3! Čím naštvala Dominika Myslivcová tiktokera Luktumu?

LIKE HOUSE 3 (4) - Burger

První týden ve vile a už druhá vyhrocená hádka? Třetí řada LIKE HOUSE bude stát evidentně vážně za to. Co naštvalo influencery tentokrát?

Zdá se, že třetí řada populární reality show LIKE HOUSE bude na hádky a hroty pořádně štědrá. Už během prvního týdne tu totiž máme druhou ostrou výměnu názorů. Zatímco hned první den se do sebe pustili Vojta se Simonou, tentokrát si tak úplně nerozumí Luktuma a Sebastian s Dominikou Myslivcovou a Hankou Gelnarovou. Kluci se totiž rozhodli zbytek vily potěšit tím, že ugrilují burgery. Jenže holkám maso úplně nevoní. A to doslova.

„Lukáš přinesl burger a přišlo mi, že to maso nějak smrdělo. Nebylo to myšleno špatně nebo osobně,“ vysvětlovala ve zpovědnici konflikt Dominika. Její slova potvrdila také Hanka. Jenže kritika večeře a fakt, že nikdo nepoděkoval, kluky vytočily. „Vaříme tady pro ně. Uklízíme po nich všechny ho*na a pak zjistím, že burger smrdí a že to nebudou žrát. A my se tady s tím je*eme už hodinu. Budeme si s klukama vařit sami,“ rozčílil se Lukáš.

„Asi tady žijeme ve lžích,“ reagoval podrážděně Lukáš na debaty, co na burger řekla Lyuba, a že každému řekla něco jiného. „Sere mě, že tady řešíme kraviny, když se ve světě řeší mnohem důležitější věci než shnilý maso. Přijde mi to smutný,“ pokračoval Lukáš. Hádka nakonec vyústila v omluvu a přípitek. „Omlouvám se. Byla to úplně zbytečná hádka,“ uzavřela Hanka.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.