VIDEO: Influenceři z LIKE HOUSE 3 psali diktát! Jak špatně dopadly internetové hvězdičky v pravopisu?

LIKE HOUSE 3 (2) Diktát

Jak dobře ovládají hvězdy známé reality show svůj mateřský jazyk? Kdo zazářil a kdo naopak totálně propadl?

LIKE HOUSE 3 už se tento týden naplno rozjel, influenceři už jsou nastěhováni ve vile, a dokonce už došlo i k prvním hrotům mezi Simonou a Vojtou. V dnešním díle si pak influenceři pořádně procvičí své mozkové závity a mnozí z nich se dočkají své největší noční můry. Dostanou totiž za úkol napsat diktát! A zkouška českého pravopisu je pro mnohé z nich opravdu velkým oříškem. Zato následný diktát z angličtiny nedělá většině osazenstva problémy.

Jak ale hvězdičky z TikToku zvládají svůj mateřský jazyk? Opravdu jsou na tom influenceři se znalostmi tak špatně, jako si určitě myslí mnozí jejich hejtři? Výsledky vás v mnohých případech jistě překvapí. Zejména Dominika Myslivcová a Hanka Gelnarová zvládly test bez sebemenších problémů. Naopak tiktoker Luktuma a Liubov Tupiková si připsali nejeden gramatický trapas. Naštěstí vzali ale své faily s nadhledem a humorem.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.