Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Influenceři z LIKE HOUSE 3 psali diktát! Jak špatně dopadly internetové hvězdičky v pravopisu?

MilanR. Publikováno: 08.03.2022
Jak dobře ovládají hvězdy známé reality show svůj mateřský jazyk? Kdo zazářil a kdo naopak totálně propadl?
Tiktoker Luktuma v LIKE HOUSE 3.
Luktuma
Lukáš Tůma, na sociálních sítích známý coby Luktuma, je populární zejména na TikToku. Je narozený... Přečíst celé

reklama

LIKE HOUSE 3 už se tento týden naplno rozjel, influenceři už jsou nastěhováni ve vile, a dokonce už došlo i k prvním hrotům mezi Simonou a Vojtou. V dnešním díle si pak influenceři pořádně procvičí své mozkové závity a mnozí z nich se dočkají své největší noční můry. Dostanou totiž za úkol napsat diktát! A zkouška českého pravopisu je pro mnohé z nich opravdu velkým oříškem. Zato následný diktát z angličtiny nedělá většině osazenstva problémy.

Jak ale hvězdičky z TikToku zvládají svůj mateřský jazyk? Opravdu jsou na tom influenceři se znalostmi tak špatně, jako si určitě myslí mnozí jejich hejtři? Výsledky vás v mnohých případech jistě překvapí. Zejména Dominika Myslivcová a Hanka Gelnarová zvládly test bez sebemenších problémů. Naopak tiktoker Luktuma a Liubov Tupiková si připsali nejeden gramatický trapas. Naštěstí vzali ale své faily s nadhledem a humorem.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Hádka mezi Simonou a Vojtou v LIKE HOUSE 3.

VIDEO: Drsná hádka v LIKE HOUSE 3! Simona nazvala tiktokera Vojtu idiotem a žebrákem. Čím ji naštval?

První fotky z LIKE HOUSE 3.

Takhle můžete hlasovat o vítězi LIKE HOUSE 3! Jak podpoříte svého favorita?

reklama