reklama

reklama

nejnovější video kanálu
Adam Kajumi

Adam Kajumi je mlady youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což znamená, že je velmi sledovanou osobou na hudební aplikaci Tik Tok, dříve Musica.ly, která je populární hlavně u dětí. Adam se narodil 17. března 1999. Jeho matka je Češka a otec Afghánec.

Svůj youtuberský kanál založil v roce 2016, do povědomí dětských diváků se začal zapisovat především jako muser v roce 2017. Další popularitu mu přinesl virálhní hit Basic Boy od PJaye s Mínou, jež má na YouTube přes 10 miliónů zhlédnutí. Jeho popularita stoupala, jezdil muserská turné a čím dál častěji se objevuje ve videích jiných youtuberů. Skamarádil se nejen s Mínou, ale také provokatérkou Sweetie Market.

I přes velký počet dětských fanoušků má ovšem minimálně stejný počet hejtrů. Ti mu na internetu nadávají za jeho styl vystupování, nezdravě vysoké sebevědomí a zejména údajně povrchní názory. Na konci roku 2018 vydal svůj první song Všechno je ALRIGHT, jemuž se ale většina lidí vysmála a na YouTube má přes 120 tisíc "dislajků". Mnoho lidí pak zvedl ze židle svým bizarním rozhovorem v pořadu X.tv Xavera Veselého, kde mimo jiné řekl, že coby influencer nemá čas sledovat politiku a ostatní dění. Zároveň řekl, svými myšlenkami dokáže ovlivnit sta tisíce lidí a může se stát kultem. Jeho hlavním cílem je, aby byl svět krásnější.„Jsem mladý kluk, který si jde za svým snem, a proto lidem vadím,“ tvrdí o sobě Adam.

Rozbalit text Sbalit text

reklama