Youtubeři

19. prosince 2022 14:31

redakce Prima Lajk

VIDEO: Adam Kajumi a Natálie Grossová míří do LIKE HAF! Co prozradili o svém tajemném vztahu?

LIKE HAF (36) - Příchod Adama a Natálie

Poslední týden oblíbené reality show bude mít nečekané hosty. Co na ně budou říkat ostatní?

Je to k nevíře, ale reality show LIKE HAF se chýlí ke konci a fanoušky čeká závěrečný soutěžní týden, na jehož konci se dozví, jaký z influencerských párů vyhraje půl milion korun. Jelikož ale máme ve vile po odchodu Jana Bendiga a Lukáše Rejmona o jednu dvojici méně, můžete se v následujících dnech těšit na speciální hosty. Do vily se totiž na týden nastěhuje stále poměrně čerstvý pár, influencer Adam Kajumi a zpěvačka Natálie Grossová.

Hvězda první řady LIKE HOUSE a dlouhou dobu velký kamarád Ladušky pak influencery opravdu překvapil. Vybafnul na ně totiž ze zabaleného vánočního dárku pod stromečkem a poté představil svou drahou polovičku. Později u stolu pak samozřejmě padla i řeč na to, jak to mezi sebou Adam Kajumi a Natálie Grossová vůbec mají. Fanoušci už je sice mají za jasný pár, i Adam pak promluvil dříve v médiích o počátcích vztahu, jinak se však oba vyjadřují ke svému poutu malinko tajemně a zdá se, že nechávají všemu zkrátka volný průběh.

„Já jsem se nedávno rozešla s přítelem, takže nechci hned jít do něčeho vážného. Adam je tedy teď asi můj nejbližší člověk a trávíme spolu strašně moc času,“ říká Natálie a Kajumi na její slova souhlasně přikyvuje. „Jsme si fakt blízko, ale ještě se trochu hledáme,“ doplňuje Adam. Jak se budou ve vile hvězdní hosté cítit? A co budou na jejich účast říkat ostatní?

To uvidíte v dnešním díle reality show LIKE HAF v 18:05 na Prima SHOW. Minulé díly najdete v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek