Kontroverzní česká youtuberka a tiktokerka, která má kvůli svému vystupování nespočet hejtrů.
nejnovější video kanálu
Shopaholicadel

Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou a tiktokerkou, která na sebe ovšem upozorňuje spíše kauzami, bizarním obsahem a zástupy hejtrů, než kvalitními příspěvky. Influencerka, jejíž velkou inspirací je bývalá youtuberka Shopaholic Nicol, natáčí na svůj youtuberský kanál módní hauly, osobní videa a na TikToku se snaží povídat s fanoušky.

Do povědomí na sociálních sítích ovšem přišla díky bizarním videím se svým dítětěm – panenkou Markétkou. Influencerka trpící bipolární poruchou pak na sebe začala upozorňovat svým chováním, které její hejtři považují za agresivní a arogantní. Mnoho lidí si z jejích videí a jejího vyjadřování dělá srandu. Na své odpůrce i fanoušky ve videích často velmi nevybíravě útočí a neštítí se pomlouvat také ostatní youtubery a influencery.

V roce 2022 na čas zmizela z TikToku, po nějaké době se však na platformu opět vrátila a počet sledujících začal rychle růst. To se ovšem změnilo během léta, kdy ji během kampaně srpen bez Adél začal rapidně klesat počet odběratelů. Adéla celou situaci nenesla po psychické i zdravotní stránce příliš dobře a hejtrům vyhrožovala falešným paragrafem v zákoníku. Její jméno zkrátka vzbuzuje vášně a zatímco mnohým je trnem v oku, u jiných uživatelů kvůli drsnému chování hejtrů získává na oblibě.

Rozbalit text Sbalit text

reklama