Youtubeři

11. března 2023 13:18

redakce Prima Lajk

VIDEO: Definitivní rozchod Shopaholicadel! Bývalý partner David mluví o nevěře, týrání i výhrůžce policií!

Vztahová krize mezi kontroverzní influencerkou a jejím snoubencem vyvrcholila opravdu drsným způsobem, po kterém řekl David Pražák všem svou pravdu!

Ano, „velká“ internetová láska, je po mnoha spekulacích a šokujících zvratech opravdu minulostí. Už ve čtvrtek Shopaholicadel na YouTube přiznala, že její podle jejích slov velká láska se snoubencem Davidem Pražákem alias Fregameremcz se otřásá v základech a ona už k němu necítí to samé co dřív. Mluvila pak nejen o možném rozchodu, ale také např. o jeho citovém vydírání. „Kdybych nedělala na sociálních sítích, nebyla youtuberka a tiktokerka, tak bych tomu klukovi normálně dala kopačky,“ řekla ve videu. A teď už je jejich rozchod definitivní. A pořádně vyostřený!

Napjatá situace vyvrcholila jen o několik hodin později, kdy Adéla opět nepěkně mluvila o Davidovi na streamu a on se po jejich další hádce zkrátka sebral a odešel. Azyl pak našel u svých kamarádů, u nichž hned v pátek večer streamoval na TikToku, kde uvedl, že mezi ním a Adélou je definitivní konec, což potvrdila i influencerka na Instagramu. Pražák se sice chtěl ještě před úplným rozchodem vrátit do bytu, před dveřmi už však pouze našel tašky se svými věcmi a Adéla se s ním už prakticky nechtěla bavit. Naopak mu vyhrožovala policií.

Fregamercz proto řekl na TikToku svou verzi příběhu a potvrdil tak mnohým hejtrům spekulace o tom, že ho influencerka týrala a zakazovala mu věci. Bývalý přítel byl prý pod velkým drobnohledem a nemohl dělat v jejím bytě prakticky nic bez jejího svolení. Ve videu pak mluví také o tom, že ho několikrát fyzicky napadla, musel spát v jiném pokoji a v podstatě ho psychicky týrala. Pohár ovšem přetekl v momentě, kdy se Adéla začala scházet s údajným kamarádem, což podle všeho souvisí s jejím profilem na Tinderu.

David sice nejspíš nemá žádné důkazy, už ale samotné flirtování a psaní milostných zpráv s jiným mužem, když má snoubence, považuje za nevěru. Dodává pak, že je vlastně rád, že je tento vztah již za ním, a hodlá si nyní dát svůj život dohromady. „Je mezi námi konec, já jsem za to rád. Jsem šťastný, upřímně jsem šťastný. Myslel jsem, že budu v p*deli, ale mně se ulevilo. Spadl mi obrovský kámen ze srdce,“ říká na streamu Fregamercz.

Na slova bývalého přítele už samozřejmě reagovala na Instagramu i samotná Adéla, která vše považuje za velké lži a uvedla, že právě on influencerku psychicky týral. Vyhrožovala pak tím, že zveřejní skutečnou pravdu a rozpovídá se i o Davidově rodině. Příspěvek ovšem později, stejně všechny své příspěvky na Instagramu, smazala. Zdá se, že velká láska se lusknutím prstu změnila v otevřenou válku, která nejspíš jen tak neskončí.


Přečtěte si také