Shopaholicadel o rozchodu.
Autor: Instagram.com/shopaholicadel_official Shopaholicadel o rozchodu.

VIDEO: Shopaholicadel přiznala vážné problémy s přítelem! Proč přemýšlí o brzkém rozchodu?

MilanR. Publikováno: 10.03.2023
Velká internetová láska se možná chýlí ke konci. Co řeší Shopaholicadel a její snoubenec David.
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Vztah youtuberky Shopaholicadel s jejím snoubencem Davidem Pražákem aka Fregameremcz byl u hejtrů i fanoušků vždy pod velkým drobnohledem. Influencerka pak už měsíce čelí kritice, že svého přítele týrá, mlátí a zakazuje mu jisté věci. Ona ovšem vždy odpovídala slovy o jejich velké láce, díky níž se zasnoubili dokonce dvakrát. Jenže v posledních týdnech si díky živým streamům i jejímu profilu na Tinderu lidé začali všímat, že jejich vztah má teď do idylky daleko a Adéla není tak šťastná jako dříve. A youtuberka jim ve svém čtvrtečním videu dala za pravdu.

Shopaholicadel přiznává, že pár aktuálně prochází opravdu velkou krizí a influencerka moc neví, jak z celé situace ven. Adéla ve zmateném vyjádření uvádí, že už k Davidovi aktuálně necítí nejspíš to, co dříve, má v hlavě tak trochu zmatek a jejich vztah údajně udržuje zejména kvůli její práci. Bojí se totiž, že by si poté hejtři na Davidovi pořádně smlsli a oba se stali ještě více jejich terčem. Tvrdí pak, že její přítel ji citově vydirá a bojí se, že jí udělá kdykoliv v jejich bytě scénu, kterou uslyší i sousedi.

 

 

Je si pak vědoma, že musí situaci řešit a mít s Davidem nepěknou konverzaci. Z jejích slov se pak zdá, že nad rozchodem opravdu vážně uvažuje a že se zdá být pro Adélu nejrozumnějším řešením. „Kdybych nedělala na sociálních sítích, nebyla youtuberka a tiktokerka, tak bych tomu klukovi normálně dala kopačky,“ říká ve videu. Zároveň ale nechce partnera, který je už delší dobu bez práce, vyhodit na ulici a údajně by jí nedělalo problém zůstat nějaký čas spolubydlícími. Z celé situace je ovšem nešťastná a vypadá to, že následující dny pro ni budou velmi náročné. Vztahové drama okolo Shopaholicadel tak bude nejspíš ještě hodně zajímavé.

Shopaholicadel na Tinderu.

VIDEO: Blíží se rozchod Shopaholicadel? Zasnoubená youtuberka hledá na Tinderu nový vztah

Shopaholicadel o sexu.

VIDEO: Youtuberka Shopaholicadel promluvila o svém sexuálním životě! Čím ji přítel tolik uspokojuje?

reklama