VIDEO: Blíží se rozchod Shopaholicadel? Zasnoubená youtuberka hledá na Tinderu nový vztah

Opravdu hledá kontroverzní influencerka na seznamovací aplikaci nového kluka, nebo je všechno trochu jinak?

Neuběhne snad týden, aby se neudálo něco zajímavého či kontroverzního okolo Shopaholicadel. V posledních dnech se pak na sociálních sítích ve velkém opět skloňuje její vztah se snoubencem Davidem Pražákem aka Fregameremcz. Adéla bývá často osočována z toho, že svého přítele mlátí, týrá ho či mu nedovolí chodit na záchod.

V uplynulých týdnech se pak zase vyrojila mediální spekulace, že influencerskému páru hrozí rozchod kvůli několika měsícům starým hlasovým zprávám, jež se dostaly na povrch. Všechny tyto spekulace byly sice asi vzdáleny pravdě, nyní se ovšem vyrojil díl skládačky, po němž mají hejtři i fanoušci další velké otazníky.

Shopaholicadel má totiž profil na populární seznamovací aplikaci Tinder a vzhledem k modré „fajfce“ se jedná o oficiálně ověřený účet. Je tedy jasné, že profil musí být opravdu její. Adéla ostatně existenci účtu sama přiznala na streamu, kde uvedla, že zde zkrátka jen hledá nové kamarády a nic jiného. Její partner navíc o její účasti na seznamce údajně ví. Jenže to úplně nekoresponduje s jejím popisem, kde má napsáno, že hledá dlouhodobý vztah.

@mistrvyletu

#CapCut co to vidí, oko mé? 🫡 #tinder #shopaholicadel #shopaholicadelrealita #shopaholicadelka

♬ původní zvuk - CZ/SK LYRICS RAP

Proč by to sem psala v případě, že opravdu hledá pouhé kamarádství? To je otázka, která aktuálně opět zajímá její fanoušky i hejtry. Na sociálních sítích se totiž pořád zdá, že je vztah mezi ní a Davidem zalitý sluncem. Hledání dlouhodobé vztahu ale podle mnohých zlých jazyků napovídá tomu, že už si možná hledá ve vztahu zadní vrátka. „Mám to pro p*del,“ sdělila Adéla ve vyjádření pro web antiyoutuber.cz. Je tedy také možné, že youtuberka má Tinder opravdu pouze kvůli recesi a hledání kamarádů a svou zamilovanost s Davidem brzy dokáže další společnou fotkou.


Přečtěte si také