VIDEO: Shopaholicadel si hraje na Kazmu a láká na tajemný projekt. Lidi se jí ale smějí

Kontroverzní influencerka chce využít doznívající vlnu okolo projektu jménem Dana a láká na další pokračování. Nikdo jí to však nevěří.

Tuzemské sociální sítě žily v minulých týdnech jednou velkou otázkou – kdo je Dana? Tajemná dívka se ukázala na dvou záhadných videích, které svou grafikou odkazovaly na provokatéra Kazmu, a ihned se vyrojilo nespočet konspiračních teorií, jež díky nejrůznějším indiciím spojily s internetovou záhadou jak Kazmu, tak kontroverzní Shopaholicadel. Mnoho lidí doufalo, že právě ona se ve skutečnosti ukáže jako Kazmův další projekt. Jenže pravda byla nakonec jiná a minulý týden vyšlo najevo, že za tajemným virálem stojí ve skutečnosti Martin Mikyska alias Mikýř a celé dílo bylo jen rafinovanou propagací na datovou schránku. Mnoho lidí si však toto vyústění nechce připustit a stále doufají, že se z Dany vyleze ještě něco víc. A Shopaholicadel jim to evidentně chce dát.

Influencerka Adéla Pulcová si je vědoma, že u Dany figurovala jako „hlavní podezřelá“ a hodlá toho sama využít a vyždímat tuto kauzu pro svou slávu do poslední kapky. Propaguje tedy nový instagramový účet deecee4four, v němž se láká na tajemný dlouhotrvající projekt. V jednom z videí na profilu se dokonce objevuje Joker z Mikýřových videí a celý kousek tak budí na první pohled dojem, že se jedná o pokračování kousku okolo Dany. Jenže stačí se podívat na profil i samotné video trochu blíže a každému dojde, že tentokrát není odpověď tak propracovaná a rafinovaná.

Jak si totiž zvídaví lidé všimli, klaun se ve videu prakticky nepohybuje, takže se s největší pravděpodobností jedná pouze o sestřih původního Mikýřova videa, ke všemu ne moc povedený. Hlubokým hlasem pak mluví také někdo úplně jiný, titulky mají gramatické chyby a celkové rádoby tajemné sdělení nedává vůbec smysl. Internetoví uživatelé tak mají jasno – jedná se o fake, kterým si chce Shopaholicadel pouze nahnat popularitu.

Podle nich se nebude jednat o pokračování Dany či jiné tajemství, ale spíš podivnou reklamu na merch či sdělení, že už bychom měli být na Adélu hodní. Auru tajemství se tak Shopaholicadel přinést nepodařilo. Spíš schytává od hejtrů další posměšky. Nebo si snad myslíte, že Shopaholicadel vytře všem kritikům konečně zrak?


Přečtěte si také