Youtubeři

27. prosince 2022 16:00

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuberka Shopaholicadel promluvila o svém sexuálním životě! Čím ji přítel tolik uspokojuje?

Kontroverzní influencerka se na sociálních sítích zase jednou rozpovídala více, než měla. Co prozradila o intimním životě se svým snoubencem?

Youtuberka a tiktokerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel už nějaký pátek žije se svým přítelem Davidem Pražákem, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Fregamercz. Influencerka mluví o lásce jako trám a nedávno se pár dokonce podruhé, tentokrát už oficiálně, zasnoubil. I přesto však hejtři rádi poukazují na to, že se Adéla ke svému příteli na streamech nechová zrovna hezky a např. mu často nadává a hodně věcí mu zakazuje. To ovšem nebyl případ nedávného vánočního streamu, kdy na Davida pěla doslova ódy. A zabrousila dokonce i do jejich sexuálního života!

Shopaholicadel se totiž rozpovídala o tom, v čem je Fregamercz podle ní lepší než její předchozí partneři. Mezi jeho výhody podle Adély tak patří např. to, že má řidičák, měl práci, má rád zvířátka, rád s ní chodí na procházky a nevadí mu ani influencerčina ikonická panenka. Jednu z největších výhod, kterou si Shopaholicadel vážně užívá, ale David podle všeho skrývá v ložnici.

Adéla totiž naznačila, že coby milenec vyčnívá vysoko nad jejími předchozími zkušenostmi. „Je něžný, hodný, opatrný, co se týká sexu. Bývalí buď na mě spěchali, nebo mě do toho nutili, i když jsem nechtěla. Nebo byli hrubí. U jednoho se mi málem stalo, že jsem byla znásilněná, kdybych nezareagovala tak, jak jsem zareagovala. S bývalými jsem to prostě neměla. S Davidem si to užívám,“ říká otevřene Adel. „Vztah nemůže být bez milování, to není ono. V tomhle je David hrozně romantický,“ dodává influencerka. Zdá se tedy, že teď si Adéla na nedostatek sexu nemůže stěžovat. Tak jí to přejme.


Přečtěte si také