Shopaholicadel a týrání zvířat.
Autor: tiktok.com/shopaholicadelreal Shopaholicadel a týrání zvířat.

VIDEO: Shopaholicadel řeší další drsné obvinění! Vážně týrá zvířata?

MilanR. Publikováno: 10.11.2022
Bizarní influencerka Shopaholicadel čelí dalšímu obvinění, tentokrát ohledně týrání svého nového mazlíčka.
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Kontroverzní influencerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel je pořád plný internet a zdá se, že hejtry bude svým chováním vytáčet ještě pěkně dlouho. Tentokrát se kritici zaměřili na opravdu neveselou záležitost, která se týká velmi citlivé věci – týrání zvířat. Youtuberka si totiž nedávno se svým přítelem Davidem Pražákem alias Fregamerem pořídila dalšího domácího mazlíčka, králíčka Frankieho. Jenže péče o nového chlupatého člena rodiny zanechala v divácích mnoho otazníků a začali se o něj hodně bát. Mimo jiné měla králičí klec podle kritiky čistit Savem. Mnoho sledujících se proto rozhodlo zasáhnout a obavy z týrání králíčka ohlásili na Krajskou veterinární službu.

 

@shopaholicadelreal Nový přírůstek do rodiny zakrslý králíček kluk jménem Frankie, je úžasný akorát se musí u nás ještě zvyknout, miluji svoje děti, chovejte se hezky ke svým zvířátku zasloužíš si lásku péči a štěstí…@FregamerCZ děkuji ještě jednou moc našemu kamarádovi co nám opravuje auto že ho můžu mít toho králíčka, vážím si toho od něho moc, Jirka je prostě super kamarád a rodina…@@ADELKYAUTOMECHANIK ♬ SUMMER ROADS - DAN GODLIN

 

Podle informací youtubera FatDad a webu Antiyoutuber ovšem Adéla ještě před návštěvou KVS kontaktovala různé chovatelské stránky, na nichž prý urychleně sháněla králíčka co nejvíce podobného Frankiemu. Mezi jejími sledujícími tak ještě vzrostly obavy, že se králíkovi něco stalo a ona se snažila před veterinární službou „zahladit stopy“. Návštěva KVS ovšem obvinění nepotvrdila.

 

 

„Někdo nás nahlásil na Krajskou veterinární službu. Dnes k nám přišla na kontrolu a zjistila, že je vše v pořádku. Mám v plánu to dát k soudu,“ prozradila Shopaholicadel na Instagramu. Někteří hejtři ale mají podezření, že od té doby se její králíček jaksi zmenšil a také jeho hlava vypadá poněkud jinak.

„Králík náhle změnil barvu a zmenšil se, trochu zvláštní, nezdá se ti?“ napsal jeden z kritiků na sociální sítě. Šíří se tak obava, že Adéla nového králíčka přece jen sehnala. Opravdu se influencerka dopustila ošklivého týrání, nebo jde jen o další drsný útok hejtrů? Uvidíme, zda se vůbec dozvíme pravdu.

Kolik si měsíčně vydělá Shopaholicadel? 1

FOTO: Obří bizár youtuberce Shopaholicadel vynáší neskutečné peníze. Kolik si vydělává?

Shopaholicadel má čím dál více odpůrců.

VIDEO: Problémy se zákonem Shopaholicadel! Influencerka potvrdila další záznamy v trestním rejstříku

reklama