VIDEO: Problémy se zákonem Shopaholicadel! Influencerka potvrdila další záznamy v trestním rejstříku

Kontroverzní influencerka už měla nejednou problémy s policií. A v jednom ze svých starších videí přiznala další své přečiny.

Influencerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel jsou v posledních týdnech plné sociální sítě. Už několik měsíců na sebe upozorňuje svými bizarními příspěvky a nevybíravým chováním, kdy se nebojí napadat své kritiky i ostatní youtubery. A objevila se v hledáčku nejen nespočtu hejtrů, jejichž chování už bohužel často hraničí až s internetovou šikanou, ale bohužel také policie.

Aktuálně musí Adéla řešit své nedávné video, v němž vyhrožovala lidem, kteří ruší její sledování na TikToku, falešným paragrafem v zákoníku. Shopaholicadel tvrdí, že v celé věci naletěla tvrzení jednoho kluka z internetu. Není to však poprvé, co se dostala do křížku se zákonem. V rozhovoru pro web antiyoutuber.cz se přiznala k tomu, že má záznam v trestním rejstříku kvůli napadení svého bývalého přítele! „Jak jsem ho zmlátila, to si zasloužil. Nejenom že se navážel do mojí mámy, ale už na mě v bytě i útočil,“ řekla Adéla a se svým aktuálním partnerem dodala, že se jednalo o sebeobranu. Jenže se zdá, že se nejednalo o jediný její přečin.

Už v jednom ze svých videích z počátku června, kdy odpovídá na otázku ohledně zařizování svého živnostenského listu, totiž přiznává další záznamy v trestním rejstříku – tentokrát se jedná záležitost ohledně půjčky a křivé obvinění. „Mám trestní rejstřík, něco kvůli bývalému ohledně půjčky, kterou jsem tenkrát splatila, a křivému obvinění. Podmínka mi končí až příští rok, i když mi to podle papírů mělo končit 24. května, jestli se nepletu,“ tvrdí Adéla ve videu.

I tyto nehezké záležitost se pak točí okolo jejího bývalého přítele, kvůli němuž se dostala do problémů. Webu Extra.cz se pak podařilo vypátrat, že se podle všeho jednalo o uvedení nepravdivých informací při sjednávání půjčky. A podle všeho v tom byla možná částečně nevinně a je pravděpodobné, že se prostě „svezla“ na průšvihu jednoho ze svých bývalých partnerů. Jenže jak se zdá, tak problémy v rámci žádosti o živnostenský list, který od té doby už vlastní, dokázala vyřešit. Jak je ale vidět, Shopaholicadel je pořád plná překvapení.


Přečtěte si také