Shopaholicadel přiznala záznam v trestním rejstříku! Zmlátila svého bývalého přítele

Kontroverzní česká influencerka odhalila v novém rozhovoru detaily o svých vyhrocených vztazích s bývalým expřítelem. Proč se ocitla v hledáčku policie?

Shopaholicadel patří bez debat mezi nejdiskutovanější a nejkontroverznější české influencerky posledních měsíců, která má i přes stovky tisíc sledujících, nejspíš více hejtrů než reálných fanoušků. Odpůrce, jejichž jednání už by se v některých případech dalo ovšem nazvat internetovou šikanou, si získala bizarními videi, v nichž se např. stará o malou panenku, ale také se chová velmi agresivně ke svému příteli či všem nevybíravě nadává. Mnozí hejtři ji pak označují za arogantní a toxickou osobu, i když i jejich praktiky v čele kampaně srpen bez Adel také vzbuzují po právu velké diskuze.

Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, má však za sebou velmi bouřlivé a skandální zážitky, o nichž se rozpovídala v rozhovoru pro web antiyoutuber.cz. Zde např. přiznala, že má kvůli bývalému příteli záznam v trestním rejstříku! Do hledáčku policie se dostala poté, co svého ex zmlátila. Ten v poslední době na sociálních sítích prohlašuje, že ho Adéla týrala. Proti tomu se však youtuberka a tiktokerka hlasitě ohrazuje a tvrdí, že si zmlácení dokonce zasloužil!

„On si to vymýšlí, chce ze mě udělat tu špatnou a ze sebe dobráka. Zkoušela jsem to s ním řešit, ale on si nás furt blokuje. Jak jsem ho zmlátila, to si zasloužil. Nejenom že se navážel do mojí mámy, ale už na mě v bytě i útočil,“ řekla v rozhovoru Shopaholicadel. Její současný přítel David Pražák alias Fregamer pak dodává, že se jednalo o sebeobranu. Oba si pak myslí, že se na současné popularitě influencerky její ex pouze snaží přiživit.

Problémy s policií však musí Shopaholicadel řešit i nyní. Před několika týdny totiž ve svém videu vyhrožovala lidem, kteří ruší její sledování na TikToku, falešným paragrafem v zákoníku. Tuto svou chybu ale Adéla podle svých slov aktivně řeší a tvrdí, že jí „zákoník“ poslal jeden kluk na internetu a ona mu zkrátka naletěla.

„Řešil jsem to s policí s tím, že on zfalšoval zákon. Řeší to policie tam, kde bydlí. Dostanu pak výpis toho, co se v té věci stalo. Řeším to já, nechci, aby to Áďa řešila i kvůli stresu, který kolem toho je,“ doplňuje ke kauze její přítel David. Kolem Shopaholicadel je zkrátka pořád horko a i kvůli tlaku hejtrů se zdá, že budou na povrch i dál vyplouvat další nečekané informace.


Přečtěte si také