Youtubeři

26. července 2022 14:32

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsný skandál Shopaholicadel! Kontroverzní tiktokerka si vymyslela zákon a hejtrům hrozí vězením

Bizarní influencerka čelí na TikToku úbytku followerů. Přišla tak se lží o porušení zákona, za niž může mít však sama velké problémy.

Internetová hvězdička Shopaholicadel patří bez debat mezi ty nejbizarnější a nejvíce kontroverzní osoby na českých sociálních sítích současnosti, kolem které je v poslední době čím dál více dusno. Na YouTube i TikToku působí Adéla Pulcová již delší dobu a zatímco zpočátku její bizarní videa lidi bavila, časem se její obsah začal stávat čím bizarnější a mnoho pozornosti přitahovala např. její milovaná panenka Markétka, k níž se chovala jako k miminu a vozila ji např. i v kočárku.

Jenže s tím, jak začala stoupat Adélina popularita, začaly se kolem ní hromadit i kauzy, konflikty a hodně podivné situace, jimiž youtuberka nepomáhala svým útočným vystupováním a nadávkami na stranu svých diváků. Zatímco mnozí spekulují o jejích psychických problémech, kvůli nimž mají k jejímu jednání trochu pochopení, mnozí kritici a hejtři ji považují za zlou a toxickou osobu.

A jelikož hejtrům už evidentně došla trpělivost, rozjeli v minulých dnech výzvu #srpenbezadel či #beznadel a ta podle všeho sklízí úspěch. Shopaholicadel totiž přišla během krátké doby na TikToku o několik tisíc sledujících, nyní jich má necelých 172 tisíc. A jak se zdá, tak už ji současný hejt začíná nejspíš bolet. Natočila proto velmi naštvané video, v němž nejen že zase jednou nadává svým odpůrcům, ale zejména lidem vyhrožuje velmi vtipně tím, že bojkotováním sledování jejího profilu porušují zákon! A dokonce se nebála falešnou část zákoníku i ukázat.

„Zamyslete se nad sebou. Myslete sami za sebe tady v srdíčku a neposlouchejte jednu velkou ovci, která něco řekne. To hned neznamená, že ji hned musíte poslechnout, jako by to byl váš šéf, král světa, a přikázal vám to... Tak trochu myslete a tohle si přečtěte, protože z tohodle byste mohli mít velký průser. Našla jsem to v zákoníkách,“ začala svou výhružku. „Je přísně zakázáno ovlivňovat uživatele sociálních sítí k urážkám a připravování akcí k odstranění veřejně známé osobnosti (od 100 tisíc odběratelů). V případě porušení hrozí odnětí svobody,“ stojí v rádoby oficiálním dokumentu.

Jenže jde samozřejmě o pitomost, kterou lidé ihned prokoukli. Adél se tak brzy stala terčem dalších útoků. Dle webu Extra.cz se pak jedná o upravený text webové stránky Kurzy.cz týkající se Zákona o daních z příjmů. A ten je navíc plný jasně viditelných chyb. Shopaholicadel už se snažila na sociálních sítích ze svého lhaní vycouvat. Odmítá, že by cokoliv zfalšovala a tvrdí, že jí paragraf poslal jiný tiktoker Marek Maraj.

@mara._empe

#fyp #cz #shopaholicadel #peace #peaceforall #pravda #stop #trestnioznameni #srpenbezshopaholicadel #lhářka

♬ původní zvuk - mara._empe

Ten to ale popírá s tím, že naopak poslala zfalšovanou část zákona ona jemu a hodlá se proti jejímu nařčení bránit i právní cestou. Influencerce pak mohou hrozit za případné falšování paragrafu i další právní problémy. Samotná tiktokerka pak na sociálních sítích kvůli nemoci nyní příliš nekomunikuje. Jak se z těchto lží Adél vykroutí? A nevymkla se kampaň proti její osobě už přece jen kontrole?

Sdílejte článek

Přečtěte si také