Youtubeři

28. června 2022 12:36

redakce Prima Lajk

VIDEO: Jedna nakládačka nestačila? Kluk s kamením přijal drsnou výzvu a chystá se znovu do ringu

Kontroverzní influencer se v ringu Clash of the Stars moc dlouho neohřál, i přesto to chce v MMA zkusit znovu. S kým se hodlá utkat tentokrát?

Ondřej Untermüller aneb snažící se influencer, který už několik let žije ze své jedné vtipné scénky v Ano, šéfe! coby Kluk s kamením, si před pár dny připsal další menší trapas. Snažil se být totiž za drsňáka a v Clash of the Stars se ukázat jako velký MMA fighter. Jeho zápas s tiktokerem Leošem „Rošťákem Svobíkem” Svobodou ovšem skončil poněkud neslavně. Kluk se sice na Rošťáka srdnatě vrhl, vůbec se ale nebránil, a tak ho soupeř po několika vteřinách složil. Kluk s kamením prohrál na KO a připsal si dost možná nejkratší zápas v historii Clash of the Stars.

Blamáž, po které už Kluk s kamením do ringu nikdy nevstoupí, říkáte si? Ale kdeže! Ondřej Untermüller si z prohry evidentně nic nedělá a už se do klece pomalu chystá znovu. Podle jeho vyjádření webu Extra.cz totiž přijme výzvu youtubera Davida Pražáka aka Fregamera. Přítel čím dál známější influencerky Shopaholicadel vyzval Kluka s kamením k fightu už během sobotního večera Clash of the Stars. Tehdy se ovšem Ondřej k záležitosti nevyjádřil. Nyní ovšem potvrdil, že výzvu podle všeho kývne.

Mezi Fregamerem a Klukem existují osobní spory už delší dobu. Ostatně není to poprvé, co Fregamer kontroverzního influencera vyzval. „Adél si myslí, že rozdávám její telefonní číslo. To tady v Česku celkově koluje, že prodávám telefonní čísla známých lidí, už jsem na jednoho člověka kvůli tomu podal trestní oznámení, ten to dělá mým jménem. Ona si právě myslí, že to dělám já, chce za sebe poslat přítele,” vysvětlil webu Extra.cz Kluk s kamením. Dojde si i tentokrát pro výprask, nebo se konečně trochu lépe připraví?


Přečtěte si také