Youtubeři

27. června 2022 16:57

redakce Prima Lajk

VIDEO: Psychopat Bejr přiznal, proč v Clash of the Stars brutálně napadl Grznára. Kvůli čemu se utkají v ringu?

CLASH OF THE STARS 2 - Psychopat Bejr napadl Grznára

Co stálo za jedním z nejvíc šokujících momentů večera Clash of The Stars? Aleš Bejr konečně přiznal, čím ho Filip Grznár tolik naštval.

Byl to moment, na který diváci sobotního večera Clash of the Stars asi nikdy nezapomenou. Filip Grznár se v ringu vydýchával z vítězného zápasu nad soupeřem Dynamicem, když vtom k němu z publika přiběhl útočník a dal mu kolenem do hlavy. A tím agresorem nebyl nikdo jiný než známý internetový provokatér a tak trochu magor Psychopat Bejr. Youtubera ihned nekompromisně usměrňovala ochranka, která se ho poté snažila ze všech sil dostat z budovy.

Ještě mezitím se však oba stačili počastovat řadou nadávek a vyzvat se vzájemně na zápas. „Já tu špínu rozm*dám ty vole! To plešatý prase! Ty m*dko! Když jsem to nečekal! Chcípneš ty vole, kdyby to nezastavili!“ řval na Bejra vytočený Grznár. Zdá se tak, že jejich případný fight ve třetím večer Clash of the Stars už je víceméně jasný a oba doběla naštvaní borci o něj zatraceně stojí.

Proč ale k této šokující situaci vůbec došlo? Jaký k ní měl Bejr (kromě tradičního zviditelnění) důvod? To vysvětlil youtuber ve svém nejnovějším videu. Připomněl, že mezi ním a Grznárem panuje zlá krev již několik let, naprosto ho ovšem vytočil nedávný Grznárův skandální příspěvek na sociálních sítích, kdy po vpádu ruských vojsk na Ukrajinu kulturista prohlásil, že se těší na válku.

„Těším se na to, až v České republice vypukne válka. Má to jednu velkou výhodu. Ve válce můžeš páchat trestnou činnost jak vzteklý, což se mi líbí, to je sen,“ řekl v březnu Grznár a za jeho slova mu hrozilo dvouleté vězení. Za svůj výrok se sice posléze omluvil a sváděl ho na to, že byl pod vlivem alkoholu, Bejrovi ovšem takhle výmluva evidentně nestačí.

Grznárova nesmyslná slova o válce si totiž bere youtuber zatraceně osobně. Už jen kvůli tomu, že má manželku s ukrajinskými kořeny, která kvůli aktuální situaci pláče a podle jeho slov ji čeká rozloučení se strýcem, který byl povolaný do války. Grznárův výrok ho proto neskutečně vytáčí a podle Bejra pro něj neexistuje dostatečná omluva. Ostatně na jeho velmi emotivní a naštvané reakci ve videu je to dost znát. S Grznárem je tedy připraven se utkat co nejdřív a chce bojovat za všechny lidi, kteří nechtějí válku.

Doufá proto, že ho organizace Clash of the Stars brzy kontaktuje a domluví se spolu na podrobnostech. Zároveň pak Psychopat lidem vysvětluje, že se jednalo opravdu o jeho sólo akci, o níž neměli pořadatelé večera ani tušení. S tím však mnoho lidí na internetu nesouhlasí a myslí si, že šlo o předem domluvené divadýlko. Pravdu se v tomhle případě už sice možná nikdy nedozvíme, samotného drsného vyřizování účtů mezi Bejrem a Grznárem se ale nejspíš opravdu dočkáme.