Youtubeři

25. června 2022 22:56

redakce Prima Lajk

Youtuberská bitka roku šokovala diváky! Opravdu slavil Datel nad Freescootem drtivé vítězství?

Clash of the Stars 2 - Datel vs. Freescoot

Bitka youtuberů se stala nejdramatičtějším bodem druhého Clash of the Stars.

A druhý Clash of the Stars je oficiálně u konce. Hlavním zápasem večera se stala bitva mezi youtubery Datlem a Freescootem, která nakonec nabídla nejeden dramatický moment. Oba youtubeři před svým soubojem veřejně vypouštěli do éteru, že se pokusí soupeře vypnout v prvním kole. To se nakonec nestalo, ačkoliv se o to Freescoot reálně snažil. Sklidil za to taky potlesk diváků a velkou chválu, zatímco Datel – který nakonec zápas na body vyhrál – sklidil spíš bučení.

Datlovou předností se nakonec staly takedowny, na kterých si nahnal body, přestože při nich dostával solidní rány na žebra i do hlavy. Pro rozhodčí to ovšem nebyla dostatečná ukázka síly a přesnosti, a tak Freescoot po třech úmorných kolech nedosáhl ani na remízu.

Datel na konci poděkoval fanouškům, ale vlastně i hejtrům, kterým vzkázal, že beztak příště přijdou zas. Kolem a kolem nabídla druhá Clash of the Stars zajímavější bitvy i momenty, fanoušci obou youtuberů ale přesto dokázaly atmosféru při závěrečném zápase vyhecovat na maximum.