Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Holčičí zápas na Clash of the Stars šokoval diváky! Angie z LIKE HOUSE si neuhlídala prsa

rd. Publikováno: 25.06.2022
Zápas mezi českou hvězdou OnlyFans a Angie z LIKE HOUSE nabídl nejedno překvapení.

reklama

Oficiálně teprve druhý galavečer akce Clash of the Stars a opět to stálo za to. Mimo hlavní zápas mezi Datlem a Freescootem se totiž v aréně setkaly také sexy Uhlířka z OnlyFans a exotická dračice Angie z pořadu LIKE HOUSE. Ani diváci na místě pak nebyli připraveni na takovou show, jakou jim holky předvedly!

Samotný zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný a kvůli technické chybě Angie, za kterou v prvním kole dostala trestný bod, nakonec skončil vlastně docela zaslouženě remízou. Oběma holkám ke konci došly síly, rozhodně se ale nešetřily a obě v ringu nechaly podle svých slov všechno.

 

Byla to ale především Angie, kdo divákům nabídl největší překvapení, když jí několikrát během zápasu vypadlo z poněkud malé podprsenky neposlušné ňadro. Kameramani, fotografové i diváci na místě a u obrazovek tak dostali víc vzrušení, než za co si možná zaplatili.

Trapas Kluka s kamením 1

Totální trapas Kluka s kamením! Jeho zápas v Clash of the Stars skončil po pár vteřinách

reklama