VIDEO: Bláznivá youtuberka Shopaholicadel se zlobí na své fanoušky. Co hrozného jí provedli?

Bizarní česká youtuberka Shopaholicadel těžce nese nepřízeň svých fanoušků.

Lidičky a zlatíčka, prosím vás, buďte na tu Shopaholicadel hodní, vždyť ona to myslí jenom v dobrém. Teď se například známá česká youtuberka musela rozohnit kvůli nespočtu reakčních videí na její youtubeová dobrodružství, ve kterých si z ní lidé dělají srandu. Nechápou prý, že ona si na YouTube normálně vydělává, že to bere jako zaměstnání, a jak to jejich zesměšňování na ni působí.

A budiž, internetová šikana samozřejmě není věc, kterou bychom tady jakkoli bránili. Problém je, že samotná youtuberka si těm reakcím jde tak trochu naproti tím, jak si často ve svých videích protiřečí, jak například nadává na koupené produkty, ale druhým dechem prosí o spolupráce, nebo jak se podle mnohých nechává zneužívat svým nezaměstnaným přítelem Davidem, kterému prý musí všechno platit, ale ona to vlastně dělá ráda, protože ho miluje a chce si ho vzít.

„Nebudu někomu dobrá pro čísla a na to, abyste si ze mě dělali legraci a dělali ošklivý, zlý úryvky. Já vás opravdu nechápu. Já nikomu nic nedělám. Pokecám si s lidmi, pouštím písničky, dělám diskotéky. Já vás mám ráda,“ dodává na závěr youtuberka v jednom ze svých posledních videí. Obecně teď Shopaholic nezažívá nejlepší období, diváci jí ubývají, klesá i počet odběrů na jejích sociálních sítích a do toho Adéla tvrdí, že je poslední dobou trochu nemocná. Tak těžko říct, jestli mají tyhle věci nějakou hlubší souvislost, nebo jen hraje na city.

Sdílejte článek

Přečtěte si také