Youtubeři

19. července 2022 13:35

redakce Prima Lajk

VIDEO: Konec známého youtuberského páru! Proč se populární dvojice definitivně rozešla?

Patřili mezi nejstabilnější a nejzamilovanější páry české youtuberské scény. Nyní je ale láska Aika s Johankou definitivně u konce.

Aik Murczechy a Johanka Čunková jsou už tařka youtuberskými stálicemi, kteří už řadu let vydávají vtipná videa, hudební parodie a cizí jim nejsou ani pranky. V posledních letech se pak zaměřili na cestovatelská videa z Austrálie, kam se dvojice přestěhovala. Byli pak považování za jeden z nejstabilnějších párů české youtuberské scény, který bez sebe nedal ani ránu a na sociálních sítích hýřil neuvěřitelnou idylkou. Jenže nyní si dvojice připravila pro své fanoušky opravdu obří šok! Aik a Johanka se totiž definitivně rozešli.

A ne, tentokrát se nejedná o další prank, který dvojice už před lety předvedla, ale bohužel o smutnou pravdu. A jaké jsou důvody jejich nečekaného rozchodu? Oba zkrátka chtěli od svých životů něco jiného. Aik s Johankou se totiž na pár měsíců vrátili do Česka, jenže zatímco youtuber si uvědomil, že by se chtěl do své domoviny vrátit na delší dobu, jeho partnerku to začalo táhnout zpět do Austrálie. Johanka, která je s Aikem v dost intenzivním vztahu už několik let a v podstatě v dospělosti nebyla single, navíc cítila v posledních měsících nutkání najít samu sebe mimo jejich vztah. A cítila, že jí toto poznání velmi chybí a v budoucnu by to mohlo jejich partnerství ohrozit.

Youtuberský pár se proto rozhodl k razantnímu kroku. Jelikož tušili, že s podobně rozdílným nastavením nemohou aktuálně fungovat dohromady, tak se jejich cesty rozcházejí. Aik zůstane v Česku a bude zároveň více cestovat po zahraničí a Johanka se nejspíš na delší čas usadí v Austrálii. Rozchod pak samozřejmě doprovázela hromada slz a na obou je ve videu vidět, že se jim toto životní rozhodnutí neříká lehce. Jejich společný kanál však bude fungovat i nadále, jen budou každý zkrátka točit zvlášť a z jiného konce světa. Navíc stále zůstávají velkými a blízkými kamarády, kteří se budou vídat i nadále. A kdo ví, co jim přinese budoucnost. Nyní je ovšem jejich společná životní etapa u konce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také