Youtubeři

6. listopadu 2022 15:26

redakce Prima Lajk

FOTO: Obří bizár youtuberce Shopaholicadel vynáší neskutečné peníze. Kolik si vydělává?

Shopaholicadel si díky bizáru vydělává obří balík.

Málokterá česká influencerka má tak špatnou reputaci, jako Shopaholicadel. Málokteré české influencerce ale zároveň všechny její bizáry vynáší tolik peněz. Pokud byste totiž čekali, že Shopaholicadel žije v bídě, pak jste na velkém omylu. Jak totiž odhalil youtuberský účet Fat Dad, měsíčně bere Nicol podstatně víc peněz jak většina lidí v republice.

Fat Dad uvedl, že má z dobrého zdroje (údajně od automechanika, který Shopaholicadel vlastním jménem Adéle Pulcové opravoval auto), že si žena přijde měsíčně na cca 146 tisíc korun. Ona sama sice několikrát řekla, že si nevydělává víc než 100 tisíc měsíčně, je však nutno dodat, že youtuberka často říká věci, které se později ukážou nepravdivé, nebo rovnou jako čiré nesmysly.

Jako když například nedávno prohlásila, že nemusí platit DPH, protože si nevydělává milion. Připomněla přitom, že její platit nepřevyšuje oněch 100 tisíc. Jenže co už jí nejspíš nedošlo, že ten milion neplatí na měsíční plat, ale roční, a pokud by si vydělává částku, jakou odhalil youtuber Fat Dad, ale klidně i jen těch 100, pořád by se přes milion za rok dostala. No, tak teď jen doufat, že si jejích slov nevšiml nikdo z finančního úřadu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také