Youtubeři

14. října 2022 15:34

redakce Prima Lajk

VIDEO: Carrie Kirsten je single! Sexy youtuberka přiznala bolestivý rozchod s přítelem

Byla to velká internetová láska, u níž čekal krach jen málokdo. Proč je dlouholetý vztah mezi Carrie a Nikosem u konce?

Carrie Kirsten patří už mnoho let mezi nejznámější české youtuberky a nejvíc sexy influencerky. A už několik let k ní nezaměnitelně patřil také její dlouholetý partner, moderátor Nikos. Půvabná dvojice spolu chodila prakticky pět let a přítel se stal velmi rychle jejím parťákem nejen v životě, ale také ve videích na jejím youtuberském kanále. Natáčela s ním prakticky všechen svůj obsah a fanynky si Nikose zamilovaly téměř stejně jako ona. Na fotkách i ve videích vždy sršeli humorem a nedávno si pořídili společné bydlení. Zdálo se tedy, že tu probíhala romantická idylka. Jenže nyní je všechno jinak. Carrie a Nikos se totiž definitivně rozešli.

Ke smutnému kroku se bývalý pár rozhodl už před nějakým časem, a nyní šli s pravdou ven i před svými fanoušky, jimž to tak trochu dlužili. „Nejradši bych nesdílel vůbec nic, ale vzhledem k tomu, že náš vztah byl nějakým způsobem veřejný, musí být veřejný i rozchod,“ řekl Nikos. A bylo to přiznání velmi smutné, dojemné a na jeho konci už Carrie téměř brečela.

Důvod jejich rozchodu pak z vlastní zkušenosti zná asi většina z nás. Zkrátka už to mezi nimi v posledních měsících nefungovalo tolik jako kdysi. Vedle světlejších chvilek se vyskytovalo čím dál více těch neveselých a až temných okamžiků. A celá situace došla do stadia, kdy si Carrie s Nikosem řekli, že rozchod bude v jejich případě tím nejrozumnějším řešením.

„Nebojte se, rozešli jsme se v dobrém. Nic špatného jsme si neudělali. V současný chvíli už máme každý svůj život a budeme rádi, když naše rozhodnutí budete respektovat,“ dodal Nikos, který se prostřednictvím videa i naposledy rozloučil s fanoušky Carrie. Dvojice tak nejspíš zůstává kamarády a je na nich vidět, že je rozchod stále velmi bolí a nejraději by o něm veřejně ani nemluvili. Jedná se tedy pro ně u uzavřenou kapitolu, k níž se nechtějí pochopitelně dále vyjadřovat. A my doufáme, že brzy tu největší bolest překonají a fanoušci je budou opět vídat s úsměvem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také