Youtubeři

Carrie Kirsten

Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek, vlastním jménem Carly Kirstenová se narodila 16.2.1998 v Praze. Na YouTube se zaměřuje zejména na videa pro holčičí publikum či zábavné skeče. V jejích videích často hostuje její mladší sestra Andy Coconut.

Na internetu začala být aktivní v roce 2012, kdy začala psát svůj první blog. Její příběhy ze života měly velký úspěch a její fanoušci chtěli pokračování ve formě videí. Na ty definitivně došlo v roce 2014, kdy si založila svůj youtuberský kanál Carrie Kirsten. A její internetová hvězda začala pomalu stoupat. Během prvního roku sice nasbírala "pouze" 20 tisíc odběratelů, na počátku roku 2018 už ale pomalu útočí na hranici 300 tisíc fanoušků. V roce 2016 nazpívala virální hit Irreplaceable, na němž spolupracovala se slavným youtuberem Vaďákem a má přes 2 miliony zhlédnutí.

V roce 2017 se ovšem kromě YouTube vydala i malinko jiným směrem. Začala organizovat marketingové kampaně, účastnila se soutěže Miss Léta 2017 a snaží se prosadi ve fotomodelingu. Prošla razantní změnou image a svými sexy fotkami pravidelně zásobuje sociální sítě. Svými názory a chováním ovšem vzbuzuje často kontroverzi a má velký zástup hejtrů. Známé jsou její přinejmenším chladné vztahy s youtuberkou Annou Šulc a zejména s partičkou TVTwixx, jejíž hlavní tvář Danny Threeman youtuberku ve videích pravidelně nadává a sprostě ji uráží. V současnosti patří mezi naše nejznámější youtuberky a hledá nové způsoby, jak své marketingové aktivity ještě více rozšířit. Na podzim roku 2022 se rozešla s dlouholetým přítelem, moderátorem Nikosem.