GALERIE: Carrie Kirsten už není single! Sexy youtuberka si po rozchodu našla mladšího zajíčka

MilanR. Publikováno: 02.01.2023
Jedna z nejznámějších českých youtuberek vešla do roku 2023 s novou láskou. A tentokrát vybírala mezi mladšími muži.
Youtuberka Carrie Kirsten,
Carrie Kirsten
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek, vlastním jménem Carly Kirstenová se narodila 16.2.... Přečíst celé

reklama

Je to několik měsíců, co půvabná česká youtuberka Carrie Kirsten oznámila rozchod se svým dlouholetým přítelem, moderátorem Nikosem. Dvojice patřila mezi nejstabilnější páry na sociálních sítích, Nikos často vystupoval ve videích známé youtuberky a její fanoušci si ho brzy zamilovali. Pro mnohé tak byl rozpad vztahu velkým šokem. Carrie už se ale z velké rány nejspíš vzpamatovala, přestěhovala se do nového bytu a nyní světu představila i svou novou lásku.

Jejím novým partnerem je mladičký Daniel Bayer. Carrie se rozhodla oznámit nový vztah jejich společnou fotkou ve stejném outfitu během oslav nového roku. „Jedna kapitola dnešním dnem končí, druhá jím začíná. Tak ať ten další rok stojí za to, přejeme jen to nejlepší a splněná přání všem,“ napsala k příspěvku šťastná youtuberka. Bayerovi je pak pouhých 18 let, mezí ní a 24letou sexy youtuberkou je tak šest let rozdíl. Což jim ale samozřejmě ve velké lásce nemusí nijak bránit.

Mladík se po boku Carrie objevuje na sociálních sítích už několik týdnů a fanoušci o vztahu již vášnivě spekulovali. Youtuberka zpočátku tvrdila, že jsou pouze kamarádi, to se ale evidentně přece jen změnilo. Někteří kritici sice pod jejími příspěvky stále nemohou přijmout, že si Carrie tak „krátce“ po rozchodu s Nikosem našla nového partnera, hlavní věcí však je, že je youtuberka opět šťastná.

Rozchod Carrie Kirsten.

VIDEO: Carrie Kirsten je single! Sexy youtuberka přiznala bolestivý rozchod s přítelem

Carrie točí ASMR 1

VIDEO: Carrie Kirsten provokuje videem, z něhož můžete mít orgasmus. Smaže jí YouTube kanál?

reklama