návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Carrie Kirsten provokuje videem, z něhož můžete mít orgasmus. Smaže jí YouTube kanál?

Youtuberka Carrie Kirsten provokuje ASMR videem.
Vydáno: 06.08.2019
Carrie točí ASMR 1
Autor: Instagram.com Carrie točí ASMR 1

ASMR videa, pokud neznáte, tak se jedná o videa obsahující různé zvuky, konkrétní činnosti nebo příjemné obrázky. Často jde o souhru všech výše zmíněných věcí, které pak mají za cíl vyvolat v člověku takový menší duševní orgasmus.

Zde na scénu vstupuje youtuberka Carrie Kirsten, která se doposud téhle tvorbě vyhýbala, jak ale už patrně tušíte, všechno je jednou poprvé. Carrie si prý ASMR videa velmi oblíbila, a tak se rozhodla, ještě spolu s bratrem svého přítele, že jedno taky natočí.

Vyšla z toho ne úplně profesionální, ale to je vlastně celkem pochopitelné – přece jen to zkoušela poprvé – směsice zvuků mlaskání a polykání, kdy do sebe Carrie s mladým klukem perou jednu zvukově výraznou pochutinu za druhou, včetně například takových chobotnic. V tomhle případě asi orgasmus nehrozí (což je klika, protože YouTube v poslední době podobná videa, hlavně tedy ty opravdu nejvíc sexuální, často maže). Tak či tak, na video se můžete podívat níže:

Článek je zařazen v: Carrie Kirsten , ASMR , YouTube , youtuberka , ban , orgasmus , video , laskání

reklama