Zásnuby Shopaholicadel.
Autor: Instagram.com/shopaholicadel_official Zásnuby Shopaholicadel.

VIDEO: Zásnuby youtuberky Shopaholicadel! Proč ji přítel už podruhé požádal o ruku?

MilanR. Publikováno: 30.11.2022
Kontroverzní influencerka se dočkala od svého partnera a snoubence už druhých zásnub. Proč byla až tato žádost o ruku oficiální?
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Influencerka Adéla Pulcová aka Shopalicadel má sice možná více hejtrů než fanoušků a musí neustále řešit nějakou tu kauzu, v osobním životě je ale podle všeho šťastná. Už více než rok žije s partnerem Davidem Pražákem, který na sociálních sítích vystupuje coby Fregamercz. Adéla je sice často osočována za to, že svého přítele slovně napadá, láska jim ovšem kvete a oba jsou maximálně šťastní. Influencerka si byla jejich láskou tak jistá, že hned na počátku jejich vztahu, kdy jí David (možná trošku s nadhledem) požádal ruku, řekla ano. Youtuberka tak o něm od té doby mluví jako o svém snoubenci. David však nejspíš cítil, že tato žádost nebyla úplně romantická a oficiální, a tak se k romantickému gestu odhodlal znovu.

Zásnuby Shopaholicadel.
Autor: YouTube.com/shopaholicadel Zásnuby Shopaholicadel.

V sobotu 26. 11. ji při jednom z jejich společných výletů do Prahy tak Fregamercz uprostřed nákupního centra, ihned po odchodu z klenotnictví, znovu požádal o ruku. Shopaholicadel samozřejmě i napodruhé opět nadšeně přikývla. „Nečekala jsem to a málem jsem se před lidmi rozplakala,“ napsala Adéla k videu ze zásnub. V dalším videu pak prozradila, že nový zásnubní prsten stál téměř dva tisíce korun a je podobný prstenu, který nosila Bella v jejím oblíbeném filmu Stmívání.

Shopaholicadel pak byla z druhých zásnub samozřejmě nadšená a několikrát zopakovala, jak Davida šíleně miluje a už pomalu plánuje svatbu. „Vezmu si ho, až našetříme peníze, aby byla hostina a všechno. Chci soukromou svatbu, klidně na městském úřadě, to mi stačí, a asi tak s pěti lidmi,“ dodává youtuberka. Nechme se tedy překvapit, kdy se dočká vysněné veselky.

 

 

Shopaholicadel a týrání zvířat.

VIDEO: Shopaholicadel řeší další drsné obvinění! Vážně týrá zvířata?

Kolik si měsíčně vydělá Shopaholicadel? 1

FOTO: Obří bizár youtuberce Shopaholicadel vynáší neskutečné peníze. Kolik si vydělává?

reklama