Youtubeři

14. března 2023 15:35

redakce Prima Lajk

Nová láska Shopaholicadel! Youtuberka si po rozchodu prý našla kluka. Za jak dlouho nahradila Davida?

Kontroverzní youtuberka sice odmítala, že by byla bývalému příteli Davidovi nevěrná, nového přítele si však zřejmě našla až podezřele rychle.

Tak tenhle rozchod přebolel Shopaholicadel nečekaně rychle. Je to teprve pár dní, co celým internetem prolétla zpráva o drsném rozchodu bizarní influencerky se snoubencem Davidem Pražákem. Dvojice se od té doby vzájemně obviňuje z týrání, mlácení a svalují na toho druhého vinu za Adélčiny kauzy. A zatímco David si svou zpovědí na streamech získal u veřejnosti sympatie, Shopaholicadel svým agresivním chováním a neustálým pomlouváním u mnohých diváků opět o něco klesla.

Jedním z důvodů, proč k rozchodu došlo, pak měl být Adélin profil na seznamovací aplikaci Tinder a údajný muž, s nímž si youtuberka psala. A zatímco internetová rádoby celebrita hlásila, že se jedná pouze o kamaráda, všechny dosavadní indicie nasvědčují pravý opak. Vypadá to totiž, že už si Adéla opravdu našla za Davida náhradníka. To v exkluzivním rozhovoru pro Extra.cz ostatně nastínil sám bývalý snoubenec.

I když se Adéla snažila ve svém videu tvrdit, že údajného přítele zná již dlouho, podle Davida jde opravdu známost z Tinderu. „Tam si taky mimochodem našla aktuálního přítele, s tím je od pátku, i když teprve ten den mě vyhodila. Nevím, jestli s ním nebyla už předtím, ale určitě ho přede mnou už nějakou dobu preferovala,“ přiznává v rozhovoru David. „To je celé vtipné, protože ten, kterého má teď, už je napsaný ve smlouvě a už dostal i klíče. Ten den, co mě vyhodila, už chrápala s tím druhým,“ dodává David.

Může se zdát, že se jedná o pouhé pomluvy, zkazky o novém příteli ovšem kolují internetem i z jiných zdrojů. Kolují také fotografie údajného partnera, který se podle všeho jmenuje Honza. Podle Adélčiny bývalé kamarádky, youtuberky Jenny, s níž se Adéla taktéž rozkmotřila před pár dny, Honza opravdu strávil u Adély noc v den jejího rozchodu s Davidem. Shopaholicadel ovšem na tyto fámy nechce odpovídat a mlží. „I kdybych někoho už měla, vám do toho nic není,“ vzkazuje rázně na YouTube. Nové informace pak samozřejmě přiživují spekulace o její nevěře, kterou Adéla skálopevně odmítá. Tak uvidíme, jestli se k novém příteli brzy přizná.


Přečtěte si také