VIDEO: Drsný útok na Shopaholicadel! Sprostý song ukazuje, co si o youtuberce myslí její přítel

Každý řeší, co dělá kontroverzní influencerka svým zvířatům. Co ale zažívá její snoubenec?

Hejtři se sice snaží nahlašováním jejích účtu na sociálních sítích o to, aby problematická influencerka Shopaholicadel zmizela do internetového zapomnění, youtuberka ale bude kvůli svému kontroverznímu chování plnit sociální sítě i bulvární média ještě dlouhou dobu. S tím se holt musí všichni její kritici smířit. To jim ale samozřejmě nebrání v tom, aby stále neupozorňovali na její pochybné chování a zároveň si z ní nedělali srandu.

Do této skupiny se počítá také populární slovenský youtuber a tvůrce reakčních videí Duklock, který se nad činy Shopaholicadel rozčiluje delší dobu a v posledních týdnech zastává postoj, aby se jí věnovalo co nejméně pozornosti. Jenže nyní svůj názor sám trochu porušil. Nahrál totiž vtipný song a parodii na Shopaholicadel v jednom, v níž se youtuber snaží ukázat, jak se na kontroverzní přítelkyni kouká její snoubenec David Pražák aka Fregamercz. Adéla je totiž často kritizována za své hrubé chování vůči partnerovi, jemuž na streamech nadává, hádá se s ním a znepříjemňuje mu podle hejtrů život mnohými zákazy.

Píseň Co Na To David si dělá z této situace legraci a Duklock ve sprostém rapu ukazuje, co si David o své partnerce myslí, a že právě on ve vztahu nejvíce trpí. Jedná se však samozřejmě o nadsázku, protože zatím nic nenasvědčuje tomu, že by byl Fregamercz ve vztahu nespokojený a youtuberka pořád mluví o velké lásce. Jelikož se ale jedná o parodii s chytlavou melodií, máme tu asi zaděláno na slušný virální hit a drsnou narážku, z níž asi nebude mít influencerka úplně radost.


Přečtěte si také