Shopaholicadel měla nehodu!
Autor: Instagram.com/shopaholicadel_official Shopaholicadel měla nehodu!

VIDEO: Youtuberka Shopaholicadel s přítelem měli nehodu! V autě jezdili na letních gumách

MilanR. Publikováno: 25.01.2023
Kontroverzní influencerka zažila se snoubencem chvíle hrůzy. Se svým autem vjeli na zasněžené silnici do příkopu.
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Neexistuje snad týden, aby na sebe kontroverzní influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel něčím neupozornila. Tentokrát by si ale chvíle strachu nejspíše ráda odpustila. Stala se totiž účastnicí dopravní nehody, když její snoubenec David Pražák alias Fregamercz nezvládl na zasněžené silnici řízení a skončil s jejich autem ve škarpě. Na pomoc jim brzy přispěchali další lidé a youtuberce ani partnerovi se naštěstí nic nestalo. V pořádku je dle všeho vůz, který později dostali z příkopu ven. Když ovšem zjistila, co bylo příčinou nehody, nestačila se Adéla ani diváci na internetu divit.

Dvojice totiž měla na autě v těchto zimních měsících letní pneumatiky. Zákon přitom jasně ukládá, že přezuto na zimní gumy mělo být auto již na začátku listopadu. Adéla ani David evidentně vůbec netušili, jaké pneu na vozidle mají. Youtuberka ale ihned věděla, na koho celou situaci svést – na majitele autosalonu, který jim auto prodal. Ihned proto následoval naštvaný telefonát s majitelem firmy. „Můžete mi říct, co jste mi to dali k tomu autu za gumy? To chcete mít na svědomí bouračku?“ křičela do telefonu Shopaholicadel.

 

 

Když se jí pak lidé u nehody zeptali, proč si gumy nepřezul pár sám, odpověděla Adéla, že dle smlouvy nemohou na autě provádět žádné opravy a vše se musí řešit se servisem. Na argument, že výměna gum není opravou a tento krok měla s Davidem učinit, pak odpověděla mimo jiné to, že k autu dostala pouze letní pneumatiky. Svou chybu ale nejspíš s partnerem brzy napraví. Snad se youtuberka z této situaci poučí.

Tiktokerka Shopaholicadel přišla o práci.

Youtuberka Shopaholicadel dostala padáka! Kvůli čemu přišla o vysněnou práci moderátorky?

Koho bude Shopaholicadel volit?

Youtuberka Shopaholicadel přiznala, koho bude volit za prezidenta. Jejímu divnému důvodu se lidé smějí

reklama