Koho bude Shopaholicadel volit?
Autor: Instagram.com/shopaholicadel_official Koho bude Shopaholicadel volit?

Youtuberka Shopaholicadel přiznala, koho bude volit za prezidenta. Jejímu divnému důvodu se lidé smějí

MilanR. Publikováno: 17.01.2023
Kontroverzní influencerka sdělila, kdo by měl být podle ní novou hlavou státu. Jaké k tomu řekla důvody?
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Celá Česká republika aktuálně žije volbou nového prezidenta a je samozřejmě jasné, že to bude hlavní téma veřejného prostoru i následující dva týdny. Máme tu samozřejmě dva tábory – jedni chtějí na Pražském hradě vidět Andreje Babiše, druzí pro změnu generála Petra Pavla. Napětí narůstá, kampaň vrcholí a své priority sdělují do médií i nejrůznější celebrity. A nyní přišla se svým názorem jedna z těch nejbizarnějších – kontroverzní influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel.

Ta se k prezidentské volbě vyjádřila v živém vysílání na TikToku a zdá se, že už je naplno rozhodnutá. Jejím favoritem, jemuž hodí hlas, je Andrej Babiš. Její důvody ovšem hejtry opět pobavily a někteří je nechápou. Adéla nechce bývalého premiéra volit kvůli zkušenostem, jeho názorům či programu, pro youtuberku jsou zásadnější mnohem jednodušší věci. „Budu volit Babiše. Ne proto, že by o mně hezky mluvil, ale proto, že se mi líbí. Mně se prostě líbí Babišův humor. Je to sice černý humor, ale je to prostě nějaký jeho styl humoru a mně se to líbí,“ řekla Shopaholicadel.

Podstatná je pak pro youtuberku také Babišova krása. Volí ho ale také kvůli půvabu jeho manželky Moniky a krásnému synovi. „Babiš má hezkou partnerku. Já jsem na kluky, ale je to hrozně hezká ženská,“ vysvětluje Adéla. „Taky je to hezký kluk, ten Babišův syn. Takže on má hezkou ženu, hezkého syna, takže kvůli jeho rodině, že je krásná. Vím, že to je divný, že to beru takhle podle vzhledu, a klidně si o mně říkejte, co chcete. Mně je to jedno,“ dodává. A mnoho skalních hejtrů už se jí za její důvody samozřejmě na internetu vysmívá a nemohou pochopit, že jí k volbě prezidenta stačí tak málo. Shopaholicadel si z nich ale samozřejmě nic nedělá a za svou volbou si bude skálopevně stát. Její video s celý názorem rozebral ve své reakci např. populární streamer Agraelus.

 

 

Shopaholicadel o sexu.

VIDEO: Youtuberka Shopaholicadel promluvila o svém sexuálním životě! Čím ji přítel tolik uspokojuje?

Shopaholicadel bude mít talk show!

Velká změna pro Shopaholicadel! Bizarní tiktokerka bude moderovat talk show

reklama