Shopaholicadel bude mít talk show!
Autor: Instagram.com/shopaholicadel_official Shopaholicadel bude mít talk show!

Velká změna pro Shopaholicadel! Bizarní tiktokerka bude moderovat talk show

MilanR. Publikováno: 29.12.2022
Kontroverzní influencerka se vydává na moderátorskou dráhu! Kdy ji v nové profesi uvidíme?
Kontroverzní tiktokerka Shopaholicadel.
Shopaholicadel
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, je v současnosti velmi sledovanou českou youtuberkou... Přečíst celé

reklama

Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, patří mezi nejkontroverznější a nejsledovanější influencerky současnosti. Kvůli svému chování má ale spíše více hejtrů, kteří sledují každý její krok a rádi upozorní na každý její přešlap. V posledních dnech se např. nemohou nabažit jejího šíleného rozhovoru s vtipálkem Mikýřem. Jenže jak se zdá, Adéla si ze svých trapasů nic nedělá a hodlá si plnit své sny. A tím dalším možná překvapí nejednoho kritika.

Z Shopaholicadel se totiž stane moderátorka a zhostí se rovnou celé talk show! Adéla se tak oficálně stává novou tváří internetového pořadu Hvězdná talk show, který se chystá na svou další řadu. A nebude u ní chybět právě ani bizarní influencerka, která v minulosti v pořadu účinkovala jako host. Asi pak není překvapením, že právě díl s ní patřil mezi ty nejsledovanější.

Tvůrci pořadu proto nejspíš chtějí její aktuální popularitu využít a získat nové diváky. I když půjde asi zejména o hejtry, kteří budou chtít vidět, jak moc se Shopaholicadel v nové úloze osvědčí. „Těším se už teď do nové práce. Bude to pecka a bude vás to bavit,” neskrývá Adéla na Instagramu své nadšení. První natáčení jí pak čeká v Praze 11. února. Nechme se tedy překvapit, jak se jí v nové profesi povede.

Shopaholicadel o sexu.

VIDEO: Youtuberka Shopaholicadel promluvila o svém sexuálním životě! Čím ji přítel tolik uspokojuje?

Zásnuby Shopaholicadel.

VIDEO: Zásnuby youtuberky Shopaholicadel! Proč ji přítel už podruhé požádal o ruku?

reklama